Nejasnosti v kvasinkovej diete

Príspevok v téme: Nejasnosti v kvasinkovej diete
l_O_l

Dobry den.najprv by som zacal tym ze mam biely povlak na jazyku a nevonia mi pekne z ust.Docital som sa ze to jen a 98% kvasinkove ochorenie tak som si zistil co mozem a nemozem jest.najprv som nejedol len sladke efekt bol ten ze som schudol kilo no biely povlak ostal tak potom som zacal teda naozaj dietovat drzal som dietu 2 tyzdne schudol som kilo a ziadnu zmenu som nepocitil.vysledok toho vsetkeho bol ze som schduol 2 kila (co mne velmi netreba) a nic viac.preto by ma zaujimalo co mozem jest lebo po dlhej dobe som si prezrel diety a zistil som,ze udajne mozem jest aj syry tvarohy dokonca aj mlieko a nemozem jest bravcove maso.moja dieta pozostavala zo sardiniek,sunky,vajec,celozrnne pecivo,probiotika biopron9 natural ryza ovocie(pomarance,jablka) a zelenina vsetko okrem zemiakov a kukurice.Rad by som vedel ci mozem jest aj zemiaky,mlieko,tvaroh,syry pretoze nasiel som www stranky ktore sa vzajomne vylucuju v tomto smere.Dakujem za odpovede

Slobodna

nie, stačí 3 týždne. Hej, beriem to vážne, ja som to skúsila a mne to pomohlo. Už to zas nepreháňajte, podľa vás by potom človek nemohol nič jesť. Netreba byť zas až taký striktný, je lepšie voliť menšie zlo ako neurobiť pre svoje zdravie vôbec nič.

sissia

slobodna, tak to je riadna hluposť na tej stranke. to snad nechceš brať vážne?? Ved tsake neznysly už píše kdekto.

RNG

A prisne dodrziavana protikvasinkova dieta je obmezenie len na niekolko tyzdnov, samozrejme ze.
Uvedene doplnky najdes hlavne cez internet zo zahranicia, Slovenko je zatial v tomto slabo zasobovane.Zadaj si Google.com a prislusny doplnok.
Ja osobne kupujem najma zo Swansonvitamins.com
Puritan.com
a najlacnejsie postovne na Slovensko ma iherb.com
Ale na nete najdes stovky roznych ponuk z roznych zdrojov.

RNG

Ja osobne odporucam pestru stravu, vynechavanie cohokolvek nas ochudobnuje o rozne ziviny, nedostatky v traveni sa daju vyriesit casto doplnkami enzymov, kyselin probiotik a vlaknin, nez by sa mal clovek jednotlivym jedlam vyhybat.
Samozrejme tym nepropagujem ziadne priemyselne znicene potraviny.

l_O_l

no a sme doma :D tak teda co je spravne?jest maso ci nie? alebo vajcia?a cize sardinky v konzerve nie su vhodne?a carvacrol,citricidal a kokosovy olej to kde zozeniem?

RNG

Protikvasinkova dieta ma vyhladovat candidu a znicit ju a nahradit probiotikami v crevach. Tu sa nejedna o detoxifikaciu tela, len vyhubenie candidy. Preeto dieta nesmie obsahovat nic, co vie candida pouzit, tj ziadne sacharidy podla moznosti. Ryzove chlebicky su prikladom koncentrovanych sacharidov, tj su absol;utne NONO.
A bez protiplesnovych-protikandidovych doplnkov to tiez nepojde. Preto odporucam najma carvacrol z oreganoveho oleja(3x200 mg carvacrolu) pravy citricidal alebo GSE a nie neucinny citrovital a kokosovy olej, ktory nahradi docasne sacharidy a dalej potlaci candidy a plesne, ktore ho nevedia pouzit a doslova ich "zadusi"
A brat velmi silne probiotika a prebiotika.

sissia

slobodná, nechapem, ako môže byť v protikvasinkovej diete maso, ked prave to zanáša organizmus toxinami. Ved som to už písala. To kto vymýšľa také nezmyselné pravbidlá, čo sa môže a čo nie??? Vsak uvažujte aj trochu a nielen to niekde prečítate a veríte tomu!!!
a vobec tam nie je zmienka ano o strukovinach. Co sa ich vsetci boja??
A Aka hluposť, že koreňova zelenina NIE!! Vsak prave z nej telo môže čerpať všetky minerály pri akejkolvek diete.
opica, jasneže acidko neochutené :-))