Ako si vyzehlit vlasy aby mi vydrzali rovne

Príspevok v téme: Ako si vyzehlit vlasy aby mi vydrzali rovne
samantha5453

Ahojte mam taku otazku obcas si zajdem na diskoteku a mam dost kucerave vlasy..stale si ich zehlim..lenze mi nevydrzia nikdy rovne pocas diskoteky..kupila som si aj pripravok OSIS s kadernictva ale tak neviem.Asi pred mesiacom som bola v kadernictve vyzehlily mi vlasy a dali mi ten pripravok ktory mam a vtedy aj prsalo a vlasy mi vydrzali rovne co som sa dost cudovala.Skuste mi poradit ako si ich tak vyzehlit aby mi vydrzali :(

jajka001_

kamoska ma velmi kucerave a dala si spravit nieco ako trvala naopak, proste ma ich teraz rovne a ma to vydrzat velmi dlho

Laylla

podľa toho aké máš husté vlasy .. neviem ja teraz nevidím tvoje vlasy tak ti neviem presne povedať. ja ti len hovorím ako to robím ja a funguje to.. aby vlasy neboli moc zničené, tak si ich chodím dávať podstrihnúť o 2 cm každé 4 mesiace

Laylla

Tak ju nechaj nahrievať tak 15 minút, a vlasy si odel na približne 4 časti (podľa hustoty) a každú časť prežehli tak 10 minút kým proste nevidíš že sú rovné. najlepšie si je dať na vlasy pred žehlením mlieko LOREAL Paris STYLE IRON FINISH .. stojí približne 10 eur.