Myslite ze depresia a panicka porucha su nevyliecitelne, chronicke?

akonato

otvor si stranku nasidoktori.sk a daj si do vyhladavania mudr. vladimir žabkay. a pozri si dole hodnotenia od pacientov. hlavne, ako pisu, ze sa u neho liecia 15 a viac rokov. tak o com to je? co je to za liecba, ktora nevylieci? a to je udajne jeden z najlepsich psychiatrov.

emem

cavte.. chcel by som sa spýtat..lebo mi to nedá.. Vy čo tu píšete ,že trpíte depresiami 10 rokov..alebo 5 rokov..záchvatmy paniky..atd.. ako vlastne dokážete žit?? pracujete??ake máte zamestanie.. vodičaky máte? ste schopný šoférovat? ja mám nejakú psychicku poruchu okolo 2 rokov.. + tiež úzkosti,derealizacia a taketo veci ,čo k tomu patria..ale vobec si neviem A ANI NECHCEM predstavit budúcnot.. ved to je hrozné..prosim poradte ako vy existuejte v normalnom živote.. ked to máte už tak dlho .. dakujem vopred

Bianca1236

ahoj, trpela som depresiami niekolko rokov, cpali ma chemikaliami, a tie nepomohli, len co som pribrala. z toho dalsie depky navyse. nastastie mi rodicia pomahali a presla som vsetkymi doktormi co sa dali zohnat, nakoniec mi pomohla endokrynolozka, beriem najmensie davky hormonov koli haprujucej stitnej zlaze (urcite sa dodrbala aj vdaka chemii co som brala), nastolila som zdravu vyzivu a pohyb, trocha hypoterapie a som novy clovek. psychologicka je zo mna nestastna lebo uz jej neplatim za sedenia, nepotrebujem. a primarka psychiatrie mi neverila ze sa z toho sama dostanem. tolko k liekom

zuzana1223

Moze to byt aj hormonalne, daj si vysetrit stitnu zlazu a zenske hormony. Depresia moze byt aj z nedostatku vitaminu b12,d3, zeleza, chod na podrobne krve vysetrenie.

squash

nie su chornicke, ale ked na to beries antidepresiva, tak mas asi taku sancu sa vyliecit, ako keby si chripku liecila kockovym cukrom. jedina ucinna vec na depresiu su vytazky z lubovnika bodkovaneho a ak nepomaha tak chyba nie je v nedostatku serotoinu ale nico ine v tvojom tele nie je v poriadku. mozno mas nejake skyte problemy v tvojom tele ktore ta pripravuju o energiu a sposobuju nerovnovahu v dosleku coho si nachylna na depresiu a uzkosti alebo ti chybaju nejake latky a vitaminy alebo nieco podobne

Filipesssss

Ahojte, mám 25rokov, mám to asi 5rokov, prvé 4 roky som nevedel o čo ide, strašne som sa trápil mal som snáď všetky príznaky všetkeho možného 3 roky som nemohol spať, v panických záchvatoch ma doma triaslo a čakal som na smrť, nikto nevedel čo mi je nikto mi neveril až som nakoniec našiel na nete info. , navštívil som psychiatra a snazil som sa z toho dostať, bol som už vážne fit, cítil som sa konečne ako človek ale bohužial sa mi to vrátilo a ja viem aj prečo , je to len koli mne pretože som sa cítil dobre tak som začal behať po baroch a piť, k tomu málo pohybu, zlá strava a aom tam kde som bol, práve som asi priśiel o prácu, pred hdinou som mal nastupit na smenu ale ja som v stavoch ušiel domov, dúfam źe sa už konećne poučím a dám sa skoro do poriadku.... držte sa :)

RNG

Stress, konfliktne situacie, davy ludi, to vsetko zvysuje spotrebu neurotransmiterov, a niekoho telo ich nevyrobi extra viac, tj maju z nich nedostatok. nastastie sa daju doplnit priewmo alebo roznymi prirodnymi polotovarmi.
Netreba to adresovat neprirodzenymi chemikaliami(vsetky dnesne patentovane lioeky), lebo tie nepotrebujeme v tele, tie tam nikdy predtym neboli a casto si s nimi telo nevie poradit=sposobuju skodlive zamorenia, co popisuju ako "postranne ucinky"