urad prace

Príspevok v téme: urad prace
JankaaaaB

ahojte. chcela by som sa s vami poradit lebo to co som dnes zazila je nieco neskutocne....som na urade prace od septembra, v decembri som si nasla brigadu, ohlasila som to na urade prace pani u ktorej som sa bola prvykrat evidovat...medzitym som chodila inde na urad pretoze som absolvent...v januari som si nasla absolventsku prax...o5 som bola prelozena k inej pani...s absolventskou praxou nebol ziadny problem, robila som 3 mesiace, skoncila mi v marci...a dnes som prisla na urad, a ta pani mi povedala, ze dnes si pozerala v pocitaci moju dochadzku atd a tam zbadala ze som mala v decembri brigadu ktoru som neoznamila nikomu...popritom som posielala mail na urad prace a takisto som volala, sice nie jej ale tej pani u ktorej som sa evidovala...a ona mi povedala ze to nieje mozne atd...a proste ze som vyradena od decembra ze vsetky peniaze z absolventskej raxe budem musiet vrait a takisto aj sama si zaplatit zdravotne poistenie za 5 mesiacov...!! je to vobec mozne nieco take ??? byt 5 mesiacov na urade, povinne nosit dochadzu a ona mi po 5 mesiacoch povie ze som vyradena ???? prosim pomozte mi neviem co mam robit bojim sa ze vsetko budem musiet vratit ved to je dost vela penazi...:-(

sio

Normalne si jej komunikaciu s tebou nahraj na telefon a hotovo stazuj sa na krajskych uradoch pisomne a uvadzaj jej meno.Prejde ju byt nadradena.Ja som to tiez tak poriesil davnejsie ona je sice clovek ale nesprava sa tak teda dokonalost sama si nesmie dovolit chyby.Ja neviem oni sa tam spravaju ako maly bohovia ale mal som kamarata ktory pracoval tiez v soc.poistovni teraz ked prisiel o pracu pochopil ako je to vsetko zlozite a clovek je osprosteny nielen s toho co vsetko potrebuju ale i s toho ze musi toto prezivat s neakou osobou ktora si potrebuje nieco sama dokaziovat.

cnjdneklkv

Ked ta vyradia nemmoze plati 5 mesiacov ale len 3 mesiace apo 3 mesiacoch mozes sa ist znova hlasit .Tak a je maj tak v pohode ist sa hlasit.nedaj sa .Zavolaj si aj do positovne aj tam ti povediakedy sa mozez ist hlasit a kolko mesiacov mas zaplatit po vyradeni nedaj sa......

Deee

No nic ries to uz len s veducim ked to inak nejde a ano mate pravdu na urad vyberaju specialne typy...cest vynimkam, ale aspon u nas je urad prace pred rokom vydrety titul bc obrovskym pismom na dverach a nos tak vysoko, ze pri chodzi sa dotyka stropu

Deee

Je to mozne, bojuj, nedaj sa, ten mail o brigade si vytlac, urcite sa nedaj, oni tie tetusky nemaju prepojene agendy a ja som bezne behala s jednym a tym istym papierom na tri poschodia lebo si to nemozu sami poslat medzisebou v urade, skutocne sa nedaj rozhadzat a skus to vybehat a vysvetlit

M74

Ja keď som chodil na UP, bolo to také všeliaké, vždy mi povedali že pre mňa nič nemajú a ja že si hľadám sám. Ale párkrát ma posielali na nejaké úplné blbosti, raz som musel ísť do firmy na opravu "výsahov", síce na UP nevedeli čo to je, ale vraj je to vhodné pre mňa a musia ma tam poslať.

bibi123

no ja som bola v minulosti na urade, lebo som chcela prispevok na podnikanie a tam asi fakt vyberaju nejake p**e, lebo ta tam so mnou cvicila ako s opicou(napr. mi kazala priniest milion potvrdeni, kde vsade som robila a zmluvy o ukonceni vsetkych pracovnych pomerov(kedze som byvala dost castym fluktuantom, tak toho bolo strasne vela a kto si to vsetko ma skladovat:D), potom chcela, aby som v nejaky den prisla sa zahlasovat, prisla som a 200ludi, tak som sa otocila a prisla na druhy den a tam nikoho, vynadala mi, ze ako si to predstavujem, ze ma vyradi, este sa toto iste zopakovalo 2x a ona zase, ze ma vyradi a ja jej, tak ma vyradte:O)))no obdivujem ludi, co to toleruju...

JankaaaaB

ta ženska u ktorej som je takaaaa *** že konec !!! šla som o5 na urad aj s mailom vytlačenym o tom že som to oznamila ale isla som rovno za veducim....ked tam prisla ona zrazu mily hlasok ved ja som jej nepovedala ze ju vyradim...hlavne že pred sefikom sa hraje na pani užasnu ale ked som s nou sama v kancli tak na mňa bude bliakať...stal sa omyl na ich strane ale keby som nesla za veducim neviem ako by to dopadlo...ADAmkrt všetko čo si napisal som sa jej snazila vysvetliť aj ja ale jednym uchom dnu a druhym von..neviem prečo by sa ma chcela zbaviť, asi ma veľa roboty tak si povedala mlada baba ju určite oklamem....chvalabohu už sa to rieši...
M74 jasne typicky priklad, až potom keď ta vyradia ti povedia že to bolo povinné a že si tam musel ísť....

M74

Mne raz poslali pozvánku na nejakú burzu práce, ale v tom čase som nebol doma a zásielku som prevzal až po návrate z dovolenky a keďže som sa na tej burze nezúčastnil, tak ma vyradili z evidencie. Našťastie som si práve vtedy prácu našiel sám.

AdamKrt

Ved jej povedz, ze si to oznamila tej a tej pani a ked tam maju taky bordel, nech si to pyta od nej. Zaujimave, ze doteraz vsetko bolo v poriadku a to si za 5 mesiacov akoze nikto iny nic nevsimol ??? To asi tazko. Predchadzajuca pani mala asi bordel, mozno to nezapisala vobec do pocitaca.

Mas o tom potvrdenie, ze si oznamila brigadu ?

A mimochodom, keby si neoznamila brigadu sama, ako by sa jej asi cela brigada ocitla v pocitaci ???

Ci si len vtedz zavolala, ze mas brigadu a nesla si to este dokladovat ?