Citrón na pehy

veda

simus
neviem ci pomoze aj tebe.Ale ja som mala po opalovani na rukach pehy.Zacala som si ruky natierat NECHTIKOVOU INDULONOU a pehy sa mi stratili.Ale musis pocitat s tym ze slniecko ti ich zasa vytaha.Alebo ak nechces pouzivat indulonu[pretoze pocitam s tym ze to chces na tvar]tak skus si kupit krem ktora obsahuje NECHTIK LEKARSKY/ten prave vybieluje pehy/

paganstorm

ako nehnevajte sa, ale ste tu všetky riadne puče, ja mať pehy, tak sa zbesniem od radosti, čo by ine za to dali

Simuš

Ahojte prosím mohli by ste mi poradiť ako zakryť pehy? Vôbec sa mi na mne nepáčia a ani make up mi ich nezakryl... Ďakujem :)

timušenkováá

prosim poradi mi niekto ako znicit pehy vôbec sa mi to na mne nepaci poradili bi ste mi nieco proti tomu ale abi mi to nespôsobilo niake problemi dakujem :)

juchu

Citron na tvari by ti nemal uskodit. Mne ho odporucila moja obvodna doktorka ked som mala na zakladnej skole problemy s tym,ze som mala pod nosom tmavsie chlpky. Tak mi vravela, nech si ich dvakrat denne potieram citronom. Ale POZOR! Ja osobne mam tmavsiu plet, tak mohol byt problem v tom - ale chlpky mi tmave zostaly no plet, ktoru som si pravidelne pod nosom potierala vybledla!!! Tak aby ste pri prehnanom pouzivani citronu nezostali flakate!

vsevedka

Kedze sa tu viaceri pytate na bieliace kremy - Nano C je skutocne bieliaci multivitaminovy krem od znacky Etani, stoji cca 30 E a je bez parfumacie a parabenov, urceny na pehy, ci pigmentove skvrny, obsahuje vytazky uhorky a bieliace blizsie vyrobcom nespecifikovane nanocastice.Urcite najdete cez google na nete.Osobne som neskusala, ako pri vsetkych bieliacich kremoch treba vyskusat na mensej casti pokozky, ci nedojde k podrazdeniu.