Trojka a potom bum!

Príspevok v téme: Trojka a potom bum!
crazynight

ahojte.
nájdem tu niekoho s podobnou skúsenosťou?

Mám priateľa, on ma kamaráta. Boli sme na párty, pili sme a priznávam boli tam aj ďalšie faktory okrem alkoholu.. zábava v plnom prúde a ja som si zrazu uvedomila ako ma začal priateľov kamarát obchytkávať v tom som si uvedomila že moj priatel sa na mna pri tom pozerá a evidentne mal z toho dobrý pocit pretože sa usmieval. Tak som sa začala bozkávať s jeho kamošom, hneď na to s nim a nakoniec.. hádajte ako to dopadlo, áno, zaliezli sme do izby a všetci traja sme si rozdali. na druhý den prišlo " ALE ".. moj priatel sa nechcel pozriet na mna, ja na jeho kamarata a jeho kamarat na neho. a tak to nejak dopadlo. je tomu týžden a este stale nie sme ani jeden z nás uplne ok.. čo s tým dalej??

ts-ts-ts

alebo?, skoc na hociktore psychiatricke oddelenie a tam ti ukazu pacientov, ktori z tej prirodnej travicky sa dokonca ocitli na zatvorenom oddeleni. a to casto hned po 1. cigarete. zadubeni laici vam je vsetko jedno, idete akoze s "dobou" a potom sa s vami ma trapit cely system a liecit vas aj z nasich penazi....

suhlas s lionessss

namiesto travy, chlastu a sexu by ste sa mali ucit, lebo sexom (na to vzdelanie nie je potrebne) sa zivit neda po cely zivot.

alebo?

lionees, napisala si ze pijes alkohhol aj mas sex, ona mala to iste len trochu za hranicou. Ale kto urci tu hranicu? Ty? Naco pijes alkohol, ved je to jedna z najnavykovejsich drog, teraz napises, ze to vies pit s mierou, ale pre niekoho moze byt uz len deci vina zle a moze ta odsdit a uz vidim ako sa budes buchat do prs, ze co ti moralizuje.

Nechapem takych, co ju sem prisli IBA odssudit, popripadne si ponadavat atd. nevidim zmysel. Viete, je take porekadlo ,ze "moja sloboda konci tam, kde tvoja zacina", takze neviem preco vas to tak trapi. Inak lioness alkohol pijes ale travu odsudzjes, smiesne:D Ja nehulim vobec, ale trava je prirodna nespracovana latka pouzivana aj na liecenie, pri ktorej clovek nie je aspon agresivny, nebije ldi,atd, takze nechapem, preco ju davas na horsie miesto od alkoholu...Lebo si si to tak zasatulkovala?

nicooo

tak :) no stalo sa a mali ste na tom učasť všetci traja :) je dobre že si to zobrala takto humorne..... ale s ponaučením :) ... ja už by som nešla po druhý krát do takej situácie ... ja by som to považovala ako podvod aby to potom nezačal brať tvoj priateľ ako normálnu vec a aby niekde ti nezaholl... :) tak si ho pekne stráž :!) a tak aspon máte takúto skusenoť :) hore hlavu.... a vysvetlite resp. sa dohodnite že raz stačilo.. . a už nechceš také .. :)

lionesssssss

to kedy som ti napísala že si nechutná , sprostá a s chorým mozgom????

fakt prestaň fajčiť to svinstvo, lebo asi máš halucinácie...

crazynight

lionesssssss a prečo ten kto to UROBIL podotýkam UROBIL a nie ROBI musí byť hneď nechutný sprostý s chorým mozgom?

Uzavriem to asi tak že každá z nás má uplne iné zmyšlanie a to je asi jediná vec v ktorej sa zhodneme.. viem si predstaviť dlllllhú debatu s tebou o tom čo je správne čo nie je správne ale nechce sa mi tu ďalej riešiť tieto veci lebo už teraz som dospela niekam uuplne inam ako som chcela..

vela šťastia všektým feťákom aj svätuškárom a ak som niekoho pohoršila alebo znechutila - dobrú chuť vám prajem -majte sa krásne a dúfam že práve vás v tom autobuse nikto nepustí :D (žartujem - lebo sa to tu otočí na debatu o slušnom správaní a to už fakticky nepotrebujem.. idem si zatrtkať a zavolám aj suseda lebo vo dvojici je to nuda.. pred tým si ale ubalím asi metrový špek a vyfajčím ho popri pití lacnej Tescovodky.. potom si za to nechám zaplatiť a stretneme sa tu zas zajtra o takomto čase aby sme mohli prebrať aká som handra ..papa

lionesssssss

btw, ja som ťa do žiadneho vreca nehodila, ty si sa svojimi rečami o moralistoch hodila do toho vreca sama. nikde som nenapísala, že to robia všetci, ty si povedala, že húlia všetci a o trojke snívajú všetci, tak asi si sa pomýlila alebo nevieš čo píšeš

lionesssssss

crazynight, ja na to nadávam aj teraz, nemusím byť stará pani.... špaky pri ceste si nechutnosť, nech si to každý hádže doma na parkety... ak niekto nepustí staršiu ženu v autobuse sadnúť a nemá na to vážny dôvod, aj to mi vadí, a holé baby len čo zapnem MTV ale podobný kanál mi tiež lezú hore krkom...

to neni o prudérnosti aleb staromódnosti to je o troške zdravého rozumu....

prečo normálny človek sa musí cítiť zle a byť za debila pokiaľ ide o takéto veci?

mimochodom, mne je jedno že si si vypila, zafajčila a nechala sa potrtkať dvoma naraz, ja som ti v prvom príspevku napísala, že nepi a nefetuj ak to nevieš... to je asi tak všetko... pre mňa za mňa za to ber aj peniaze alebo to rob každý deň dva krát aj s polovicou dediny, mne je to fakt jedno, ale prečo ten kto to nerobí musí byť nudný moralista a prudérny suchár ?

crazynight

lionesssssss

uuuf a toto je čo? ako čitam tak čítam medzi riadkami ale vidím v tom jediné - snaha alebo pokus spraviť zo mňa - ožratú a zhúlenú prostitútku.. smejem sa moja milá lebo je to cele tak plytké ako len môže byť.. vlastne nie len plytké ale aj povrchné..

prajem vela šťastia v tvojom nudnom živote pretože si presne viem predstaviť (asi tak ako si ty vieš predstaviť kto a čo som ja zač), že budeš ten typ starej pani ktorá bude nadávať na dnešnú mládež, hádzať ludí do jednej kopy, nadávať na špaky cigariet pri zástavke a preplnené parkovacie miesta, programy v telke kde sú same hole ženy a sex na verenosti, na kluby z ktorých ide strašne hlučná hudba a ty si pri tom nemôžeš čítať a lúštiť a autobusy plné neslušných teenegerov ktorí ťa nepustia sadnúť keď sa budeš vracať z nákupu z kauflandu lebo mali lacné zemiaky...

máš pocit že meliem z cesty?? ano meliem, pretože ty si hodila mna do vreca s ludmi kde všetci - pre trošku zábavy hulia fetuju fajčia chlastajú a trtkajú tak ja ťa hadžem do kopy s nudnými prudernymi ludmi...

tak asi tolko k tejto teme.. nakoniec sa z toho ešte vykluje že som za ten sex zobrala prachy a kupila si za to P. :D

lionesssssss

crazynight, nemusíš sa fučať, ja som sa nenavážala, a ver, že odviazať sa dá aj bez trojky, 2 promile a trávy .... smutné je, že ty inú zábavu ako túto asi nepoznáš, resp. sa bez toho už zabávať nevieš...

lionesssssss

crazynight - preferujem paracetamol :))

...ak niekto odhaduje vek podľa smajlíkov - nemám o čom :))))

nad touto témou sa dá buď zaplakať alebo sa dobre pobaviť...zvolila som druhú možnosť, tak mi tie smajlíky nezazlievaj :)))

k problematike škodlivosti alkoholu a marihuany sa vyjadrovať nebudem - keď budeš mať za sebou skúšku z drogových závislostí, ozvi sa a pokecáme. Ťažko totiž v tomto smere vysvetľovať niečo niekomu, kto to len fajčí. To, že to fajčíš, neznamená, že sa tomu aj rozumieš.

ale nech ti chutí :)