Zadani muzi

Príspevok v téme: Zadani muzi
diablik

mam problem, neviem ako postupovat, ci zabudnut alebo cakat... minuly rok na jar som spoznala jedneho chalana, neuveritelne sme si rozumeli, chemia a tak, proste sedeli sme si.. on sa mi na druhy den priznal, ze ma dievca, no aj napriek tomu sme sa trosku zblizili(bozky a hladkanie), potom sme sa spamatali a velmi nas to mrzelo, oboch.. nepokracovali sme v tom.. ja som sa mu po 3 mesiacoch ozvala, nereagoval, tak som si vymazala jeho cislo.. on sa ozval teraz v januari, vela sme si pisali, neskor sme sa stretli, opat nam bolo uplne najlepsie.. stale ma dievca, ale uz len caka, kedy sa s nim ona rozide, neklape im to a on jej nechce ublizit.. ale povedal, ze asi nebude chciet hned dalsi vztah a ze sa nemam namotat(to uz ale som bohuzial).. co mam robit??

vidrka

ved to...ono sa to velmi lahko povie (napíse) ale ovela ovela ťažšie urobi :o) ale nijako ta nechcem odradit.To musiš citit a ked sa sklameš no čo...život je svina...ide sa dalej :o)

vidrka

pravdu? nenamotavaj sa...ak chceš uži si ale citovo sa neviaž.To s tou holkou...zažila som si presne to iste čo popisuješ...už je s nou dva roky šťastne ženatý :o)

diablik

mas pravdu dada, dik, len ako mu to dat najavo, hmm? nie sme teraz v kontakte, mozno sa uvidime na koncom marca, takze jedine, ze by som mu nieco napisala.. ale uz len tym, ze by som mu napisala by som spravila asi blbost, vsak?

dada

ale inak o takého čo to skúša v tom istom čase naraz s dvoma (tromi...) by som velmi nestála, možno aj ty chceš len vyhrať nad tou druhou, vyhraj ale potom lepšie urobíš ak ho pošleš do hája

dada

najlepšie urobíš, a skus to dokázať, že mu daš najavo že ho nechceš,že ti je ľahostajný, to na mužov pôsobí najviac, v tom momente ti začne dokazovať aký je super a nebude mu to jedno, že neuspel. Vtedy sa v nom niečo zapáli čo sa môže neskôr zmeniť na lásku. Muži nechcú čo sa im ponúka ale to o čo musia bojovať.

diablik

ja viem, som v tomto asi naivna, ale ja mu verim, ze to nikdy predtym nespravil, a nie je ani typ chalana, ze ak by sa uz rozisli, ze by si len tak uzival s inymi..