Rozvŕtaný zub

Príspevok v téme: Rozvŕtaný zub
Nika11

Ahojte
Pred nejakými dvoma mesiacmi som bola u zubára, lebo ma veľmi bolel zub. On mi ho rozvrtal, dal tam nejaku vložku, a povedal mi že mám prísť o mesiac... Lenže ja som z toho mala strašné bolesti a ako napotvoru deň po tom ako som u neho bola mal dovolenku ... Myslela som si že keď tu vlozku vyberiem, že bude všetko v pohode lenže tá bola tak tvrdá, že som s nou nemohla pohnúť... Dva dni som to trpela, a potom som sa naštvala a išla som na pohotovosť. Službu mal jeden starý, neochotný a drzý doktor. No on mi tu vložku rozvrtal a povedal mi, že popár týždnoch mám ísť ku svojmu zubárovi... Dal mi aj nejaké ostrý vypychovátko, že po jedle si mám vybrať špinu z toho zubu alebo že si tam mám dávať vatu... Je to normálny postup ? A ešte, o pár dní mám ísť ku zubárovi, a neviem na čo sa mám pripraviť tak mi prosím, skúste pomoct a povedať, že čo sa asi bude diať ...

Deee

Ta vlozka v zube bola pravdepodobne lieciva, no kedze ta to bolelo nieco tam nebolo v poriadku, ja mam tiez vlozku v zube a bude tam hadam este aj pol roka, kym nebudem mat dalsi termin u zubara lebo kvoli jednej vlozke sa mi tam neoplati cestovat, ked pojdes k svojmu zubarovi vypytaj si anestezu, pichne ti malu tenucku injekciu niekde okolo choreho zubu a potom ti tam moze vrtat aj cely den, opravit to treba no bolestivy zub by som si bez anestezy osetrit nedala