nemam chut na sex...

RNG

Nuz asi to nemas az tak dobre nastudovane, ked pouzivas produkty firmy Jamieson.
Tam nepoznam ani jeden produkt, ktory by obsahoval dostatocne mnozstva na ucinnost.
Zoberme si napr Macu, ucinna davka je lyzica suchej byliny=7 gramov.
Na ucinnost sa musis ppozriet do lekarskych vyskumov, a nie riadit sa odporucenim vyrobcu, ktoreho jedine usilie je predat co najlacnejsie(najmenej obsazne) vyrobky s bombastickou reklamou(tym myslim v Europe, nic take nie je v USA dovolene)za co najviac penazi.
Takze netto vysledok je, ze este pred 3-4 rokmi odbornici tvrdili, ze v USA z doplnov je snad 5% ucinnych, dnes sa to percento predsa len zvysuje, odhadom mozno na 10% a co sa tyka tovaru na Slovensku, je to este ubohejsie.
Nepoznam ziadny doplnok,co by som odtial odporucal s vynimkou lecitinu a psylia.

Genesis

prepac nepoznam take bylinky ktore zaberaju az po pol roku :)

a to mam doma v skrinke cez 80 liecivych bylin ktore som na sebe skusal :) a taktiez mam liecive byliny velmi dobre nastudovane :)

AdamKrt

Genesis
Včera 12:57

niektore aj liecive bylinky, zaberaju kludne neraz az po pol roku /i viac/ uzivania. Takze by som nejaky ten mesiac vobec nebral ako bernu mincu.

Lili2470

Genesis
maš pravdu,predtym ako sa ideme milovat,tak myslim a velmi,ako to zas nevide,že muž bude sklamany a ja tiež... a neberiem sex s mužom ako povinnost...možno je to tak lebo som vždy večer taka unavena...a už potom sa nedokažem ani uvolnit...ste tu každy den? A teraz je to u Vas už v poriadku?

Genesis

a este nieco ... ked sa idete milovat so svojim muzom tak sa snaz nemysliet :) ... urcite pred tym ked sa idete milovat mas v hlave plno myslienok ktore ta trapia

jednoducho vypni ... povadz manzelovy nech ti da napr pred sexom masaz alebo nech ti pise o chrbte pismenka a ty budes hadat ... proste chce to relax ... neber to ako povinnost ale ako hru ... mimo to ono milovanie by mala byt hra vzdy :)

ak mozem poradit skus trosku vina pol hodinu pre milovanim :)

netvrdim ze ti to co som napisal na 100 percent pomoze pretoze napr mozes byt na sex moc unavena s vychovou deti jednoducho problem je tak komplexny ze neda sa vychytat vsetko .. dokonca to ani nemusi byt problem a tvoje libido je v poriadku .. tvrdim len to ze nech ti ktokolvek poradi hocico ine nebude to ucinnejsie ako to co som poradil ja

Genesis

1. hormonalny profil a krvny obraz - zistit ci je vsetko take ako ma byt
2. vysadit antikoncepciu - bohuzial aj ked som chlap a mohlo by mi to byt jedno ale ja byt zena tak to do seba nedam
3. aerobna aktivita 2 - 3 krat do tyzdna staci 20 minut napr na eliptickom trenazery alebo svihadle
4. surova strava .. velmi dobre su psenicne klicky najlepsie ak si ich sama naklicis doma a potom napr rozmixujes do bananoveho shaku
5. dobra je aj ocistna hladovka 48 hodin s tym ze pijes len cas (zihlava a praslicka)
6. fajn je otuzovanie - par minut v studenej sprche
7. musis popracovat na svojej psyche - pravdepodobne si v stadiu ked uz beries sex s muzom ako povinnost to si uz krok od vytvorenia si averzie - zisti ci nemas chut na sex len s muzom alebo ci to plati pre vsetkych chlapov - dalej ak ta nieco trapi a si casto smutna necakaj ze tvoje libido bude nejak extra vysoke ... taktiez velke pracovne nasadenie alebo pripadne unavenost maju negativny dopad na libido
8. rovnako musis sa dohodnut s manzelom nech kooperuje ... nech je k tebe mily prejavuje ti lasku a robi dlhsie predohry a hlavne nech sa ta snazi pochopit ze sa snazis dany stav riesit ... nie je nic horsie ako ked na teba zacne tlacit
9. a bud si ista ze nie si v tom sama vela zien ma v tomto problemy ... mimo to vobec to nemusi byt choroba ... ludia su rozni a kde niektorim nestaci ani tri krat denne inym staci aj raz za mesiac alebo raz za rok .. to neznamena ze su chori ... vekom sa proste libido prirodzene zmensuje .. bohuzial vela parov sa rozide hlavne kvoli tomu ze obaja partneri maju ine naroky na sex ... lenze za tento problem nemoze clovek ale priroda a ako mrte vela inych veci co priroda sa na cloveku dopustila ani tento problem clovek zatial riesit nevie ... viac ti poradit neviem a neverim tomu ze niekto iny ti poradi nieco lepsie a ucinnejsie .. keby totiz nieco lepsie existovalo uz davno o tom viem

Lili2470

Genesis- a čo mam potom robit,ked chcem mat sex so svojim mužom? mame ho tak 2-3krat za mesiac a hlavne preto lebo viem,že mu to dost chyba...mam 25 to nieje normalne...

Genesis

u mna to zacalo tak ze sa niekolko zien vo vztahu ku mne zachovalo velmi nepekne to bol stupen kedy som stratil hodne libida a uplne to dorazil liek proti vypadavaniu vlasov finasterid 1 mg denne ... vtedy sa javil ako uplne bezpecny liek bohuzial ako vzdy vo farmaceutickom a suplementovom priemysle bola pravda uplne inde ... sposoboval mi depresie a libido islo doprec uplne ... bohuzial ostalo prec aj niekolko rokov po jeho vysadeny

az po niekolkych rokoch pridali na letak ze dany liek moze sposobovat ireverzibilne poskodenie sexualnych funkcii

mne sa to nastastie po 8 rokoch opravilo

bracho take stastie s liekom roacutan nemal .. jemu sice vyliecil akne ale sposobil dozivotne irreverzibilne depresie

jednoducho pokial nemusite brat lieky alebo suplementy tak to nikdy nerobte