preco chlapi klamu

Príspevok v téme: preco chlapi klamu
karma

ahojte ja tomu vazne nerozumiem vravia ze nas lubia a pritom sa v nich ani za svet nevieme vyznat....klamu nam a mi si nahovarame ze je vsetko v poriadku a pritom to tak nie je aj v mojom vztahu nastala chyba a ja ju neviem dalej riesit mam pocit ze som lahostajna vlastnemu frajerovi ze ma uz nemiluje mozno si to len nahovaram ale nechcem sa tym utesovat dajte mi prosim vas nejake rady ako zistim ci ma naozaj este miluje neviem co mam robit a som z toho dost smutna a zufala

dakujem za vasu pomoc KARMA
:-/

karma

informacia o sucasnom stave mojho vztahu...........Rozchazdame sa!!! :-/ nie som moc nadsena ale dalo sa to cakat myslela som uz nejaku dobu na rozchod ale vzdy som sa bala urobit prvy krok dost to boli ale bolo to aj ked som bola s nim neviem ako to budem zvladat caka nas este jedno stretnutie kde si vezmem od neho svoje veci domov a nejako to doriesime ale uz to dobre asi nebude :-( neni to fer lebo som sa fakt snazila byt dobrou frajerkou a keby sa on nespraval ku mne tak ako sa spraval mozno by sme boli este spolu....vravel mi ze to chce este urovnat ale moc tomu neverim myslim si ze sa na to vykasle ked mu poviem co mam na srdci a ze by mal zmenit svoj pristup ku mne nebyt taky sebecky nerozkazovat mi stale a hlevne po mne nekricat a nevypisovat si kraviny s kadejakymi babami na pokeci

fakt neviem preco to takto skoncilo.....kde sa stala chyba???? snazila som sa aby bol stastny so mnou a napriek tomu to nevyslo
bolo to asi vsetko iba klamstvo a ja som ho svojjou naivnostou nedokazala odhalit vcas........no co vam poviem

caka ma krasne leto :-/

Laurina22

Ja neviem,v tej teme pisala zakladatelka,ze ona zavrela dvere a odisla.Tusim mu este aj veceru urobila ked sa vratila...

To by som ja nikdy neurobila,znicila by som ho,na podlahu,modlil by sa za den,aby som skoncila...To co je za "moresy"nosit si milenky domov?Do manzelskej postele?

Laurina22

Lost,ja by som mu tie jeho prasive veci zbalila nie preto,aby mal v com vypadnut,ale preto,aby mi to tam nezavadzalo a nevadilo:-)

lost

Laurina22

ked uz sme znova pri tejto teme :)

vcera som si jednu taku cital, ale uz starsiu a napadlo mi vylepsienie tvojo planu :)

pisala si to ze ak by ta tvoj muz podviedol, isla by si do kuchyne a cakala kym by vysli z miestnosti a potom by si odprevadlila tu zenu a muzovi by si zbalila kufre a tiez vyhodila..

no co tak to vylepsit tak, ze namiesto balenia kurfov ho vyhodit rovno v slipoch (ak nejake bude mat na sebe)? :D :D

teda to moze samozrejme pouzit ktokolvek (preto to nepisem len Laurine), no dufam ze nikto nebude musiet :)

xantipkaR

Je jedno či to je chlap alebo žena ak niekto klame je to chudák, čo sa bojí zodpovednosti za pravdu.Navyše tým uráža človeka ktorého klame lebo nikto nie je tak sprostý, aby nepoznal svojho partnera a nevidel že ten ho klame, zbytočne si tými klamstvami len ľudia kazia vzťahy, nie je nič horšie keď vás niekto oklame a vy na to prídete, mala som priateľa ktorý klamal jak svet fuj, a to preto že nemal gule na pravdu a kto klame si robí z huby riť.Prepáčte za výrazy... som sa nechala uniesť...

Laurina22

Moonriver no...Ked ma muz podvedie,myslis,ze mi klame ze ma nepodviedol preto,aby mi neublizil?Prosim ta...Zachranuje si vlastnu kozu.To,ze by tym ublizil mne,ho napadne ako posledne.

moonriver

Klamú aby ich ženy boli štastné.Uprimnost a pravda často boli tak načo zranovat.robia to pre dobro vztahu.

Genesis

kapri sa so mnou nechcu hrat :( len sinice su pritulne

asi niekde robim chybu .. zly podpazuskovy antiperspirant ;)