Hlada sa slovenský Dr. Hause

RNG

Aj vojak v zakope v noci, hoci nevidi nepriatela striela s vierou, ze obcas niekoho zasiahne. A aj zasiahne.
Tak je to aj z branim roznych antimikrobialnych ked nevies, co za mikroba ti skodi.
Ked ich zoberies viacero a v ucinnych davkach,dost pravdepodobne natrafis na spravny.
A kedze potravinove doplnky nemaju skodlive postranne ucinky(teda pokial ich besne nepredavkujes)mozes ich brat naraz vela, pokial ti to zaludok znesie. Telo ti jasne povie co sa mu nepaci a ked sa predavkujes , tak to vyhodi horom/spodom presne tak, ako ked sa prejes.
Nuz mne a mojej zene to pracuje uz vyse 15 rokov, co sme nepotrebovali prakticky vobec lekarov.
Moj syn ich ale obcas pouziva so zenou a vnuckou, ale nasiel si aspon takeho, co je otvoreny k alternative, sukromne.
Nuz co, ako sa hovori "doma nikto nie je prorokom".

sissia

uz ma to prestalo baviť behať po všelijakych vyšetreniach a stale dokola každemu lekarovi vysvetlovať, aky mam problém. ale aj to je zbytočné, lebo akoby nepočuvali a vyšetruju podla svojho naučeného postupu. a hlavne predpisovat lieky, to je to nejjednouchsie ako sa zbaviť pacienta. uz lieky ani nevyberam, lebo vzdy , ked začnem brat, je mi z nich zle.
rng, brat doplnky, to je tiez len take skušanie, pokial neviem, co mi vlastne je. ale v tom môžeš mať pravdu, že je to niečo virusove. ale podla testov z krvi, mam vsetko v norme. ani plesne, ani zapal,proste podla tabuliek som zdrava.
testy su v poriadku, len pacient je chory...lenze bohuzial, viem, že tak ako je to so mnou, tak je to s x-ludmi.kym clovek nezačne behať po vyšetreniach, neuverí, aky je system liečby v sučasnosti.
v sedacich svaloch mam take stuhnute hrčky a podla mna tie môžu tlačiť na nervy a sposobuju mi problemy. lenže nechapem, prečo sa tym nikto nezaoberal, len hladaju pričiny kdesi inde.

RNG

Inac co sa tyka lekarov, co sa zaoberaju liecenim s inymi prostriedkami,nez drviva vacsina lekarov, niekde ich nazyvaju aj alternativni, zopar znamejsich, ktorych rady sledujem cez ich periodika(predplacam si ich momentalne 8 roznych)najdete napr cez Google.sk pod rng, alternativni lekari
Tito lekari zacali ako druhi s beznou medicinou, a potom postupne pridavali ine ucinne metody a prostriedky, najma neskodne prirodne. Mna najviac samozrejme zaujimaju jednoduche a bezne na svete predavane potravinove doplnky, s ktorymi v spravnych davkach dosahuju vysledky lepsie, nez so schvalenymi patentovanymi chemickymi liekmi.

RNG

Moze to byt fibriomyalgia, tj rozne zapaly nervov v tele.
Skus protizapalove,ako curcuminoidy, 3x1500 mg
To sice adresuje len bolesti, nie pricinu, ale curcominoidy maju aj ine ucinky. Inac zapaly nervov v tele su casto sposobene virusami.Takze si treba zvysovat viralnu imunitu, co tu uz davno tlacim pri sucasnych viralnych epidemiach.
Na nervy hojive su najma rybacie oleje, to odporucam brat kazdemu. Alebo este lepsie olej z morskych rackov, krill, ktory je v nasom tele ovela viac bioaktivny.
Inac dalsie priciny, ktore sa uvadzaju na fibriomyalgiu su mykoplazmy a L-formy, oboje dost tazko detekovatelne vnutrobunecne paraziticke infekcie.
Na ne treba pouzivat rozne antimikrobialne, priroda ich na stastie poskytuje dostatok.Casto odporucam na ne extrakt z olivovych listov, GSE a Cat's claw(uncaria tometosa, Vilcacora), respektive jeho TOA free vytazky pod menami ako Samento alebo Prima Una de Gato.
Momentalne experimentujem s Sangre de Grado, (dracia krv, zivica zo stromu croton lechleri) ktora ma aj antiviralne aj ine antimikrobialne ucinky.

Dr.House-SK

Ak to už naši lekári a liečitelia nevedia, to je veľmi úbohé.Ten seriál ukázal akých liečiteľov a lekárov máme. Vedia len to čo sa naučili a nepripustia nič iné. Pokrok ide nezadržiteľne ďalej a aj v tom seriáli Hous potreboval hoci aj menej múdrejších vzdelaných a šikovných lekárov. U nás možno v nemocniciach sa niečo nájde, ale nie na všetko. Liečitelia sú v tomto veľmi úboho, lebo sa nemajú s kým radiť. Možno by mohol pomôcť Dr.Johanes Klaiderson, ale tiež nevie všetko, ale sa nikdy nevzdáva a má po svete veľa spolupracovníkov.

sissia

napis, dik za tvoje rady. hemoroidy nemam, naozaj, po tych vsetkych vysetreniach, viem, že vsetko mam ok. caje som uz popila dost a kupele si tiez robim-jalovec, a rozne ine...Uz roky nosim len bavlne oblečenie, umele ma znervoznuje. este ako tak musim zniesť podprsenku, inak nič a ani silonky, lern v nutnom pripade. proste vsetko 100% bavlna.
ta ambulancia chronickej bolesti je kde?

napis-

...tak ak si si ista ze je to zapal tak ber nejake veci proti zapalu RYBY OLEJ JE VELMI DOBRY PROTI ZAPALU...
SU NA TO AJ CAJE-AJ KUPELE...
A HLAVNE SA TREBA TEPLO OBLIEKAT ZIADNE UMELE VLAKNA ATD.
ale bolo by dobre zistit pricinu zapalu-mozno prave aj v tej ambulancii chronickej bolesti by ti zistili...
zadok a vsetko okolo toho-pri sedeni bolieva aj ked su HEMEROIDY...