Cierne vlasy

lizatko

ja som si neska davala sampon na vlasy odtien cokoladova chytilo mi to na cierno ,povodne som mala hnede vlasy.....chcela by som sa vas opytat ze za jak dlho mi zmizne z vlasov ten sampon a ci vobec zmizne uplne???? diky za odpoved

Lenush

miriella
kup si farbu na vlasy od palette XXL cervenu. farbit vlasy si mozes az po mesiaci od predosleho farbenia, takze na to si daj pozor

miriella

Prosim vas kocky neviete mi poradit? na hnedy sampon od palette som si dala teraz taku cerveno-hrdzavu farbu ale je to cudne a chcela by som mat taku sytu cervenu farbu ako z garnier 100%-ta baba z tej reklamy co tam boxovala, ma nadhernu farbu, proste sytu cervenu.neviem ako taku dosiahnut poradite mi? je to take trosku tmavsie ale vyrastaju mi svetle a nechcem zase aby boli ine na koncoch a ine pri korienkoch! Je nejaka taka co chyti rovnako na kazu farbu?

Lenush

mari
ano, je to pravda, cierva farba ide skutocne velmi tazko z vlasov, takze ak sa jej budes chciet zbavit, budes si musiet nechat odrast vlasy.. preto si dobre premysli, ci ti to za to stoji a ci ozaj chces ciernu. skus popremyslat nad inym odtienom hnedej, napriklad pieskova

mari

Ahoj chcela by som vyskusat ciernu farbu na vlasy ale rozmyslam ze zacnem samponom...mam skusenosti ze cokoladovy sampon vzdy chyti na cierno a obzvlast na hnede vlasy..a ja mam prirodzene hnede vlasy a chcem zmenu preto by som chcela vyskusat tu ciernu..a neviem ci to je dobry napad..tak sa radsej poradim inak pocula som ze ide dole tazsko z vlasov aj ked to je sampon je to pravda?

Lenush

pocula som, ze cierna farba vlasy nici najviac.. farbu ti moze dat dole len kadernicky a to stiahnutim farby aby vlasy ziskali povodny, prirodny ton. ciernu farbu vsak nestiahne naraz, ale budes to musiet podstupit viackrat. alebo si ju nechat odrast...

aaadka

www.stv.sk

tu si pozri tuto to tej zenskej odfarbovali a nasledne zafarbovali lebo mala priliz tmave vlasy a ta farba by jej na ne nechytila.

tinka *

V Biofarme nájdeš prípravok na odstránenie farby,práve minule mi to ponukali.Odstráni ti to farbu a zanechá iba pôvodnú farbu tvojich vlasov.Ja som to bohužiaľ nemohla použiť lebo mám blond vlasy,teda už nie.Ono to funguje iba na zafarbené vlasy a nie odfarbené.Takže skús a nebolo to ani drahé, nejakých 200 sk.

megan

Mala som presne tento isty problem. Moje vlasy su svetlo hnede a farbila som ich na cierno asi 4 roky. Potom som si povedala dost a isla som za kadernickou. Ale ja ako som si moje vlasy umyvala, tak ta farba sa mi postupne vymyvala. Tak, kadernicka ma ostrihala, lebo som mala dost poskodene konceky, tym farbenim a dala mi melir taky do cervena. Ukazalo to uplne perfektne na vlasoch. No a potom vzdy ked som prisla k nej, tak mi podstrihla vlasy a davala svetlejsi melir, az nakoniec nemam po ciernych vlasoch ani stopy...