nadava vas manzel....

bibi123

lost-tak keby si mal v BA pracu, tak by sa Ti to oplatilo, ale ak si na volnej nohe, tak ani nie.. a co bolo na PK zle?

bibi123

:O)))
Používateľ
lost
dátum a čas príspevku
Včera 21:07
lost, Ty tu toho tolko napises, ze uz ani nevies co:D nebodaj byvas v BA?

Carie

milovna: je pravda, ze u seba samej si to tazko urcim, ale zas citim ci smrdia ludia v mojom okoli, ci smrdi z ust mojmu partnerovi a ver, ze nesmrdi. Ale sem-tam stretnem aj niekoho, komu z tych ust dost pachne.

bibi123

milovna-neviem, co sa tu certis. Ak by Ti niekto povedal, ze smrdis, tak sa tiez urazis a ked Ti to niekto hovori sustavne, hlavne Tvoj partner, ktory ma milovat Tvoje + aj -, tak by si bola riadne nasrata. Preto Ta poslal tam, kam Ta poslal.
Mam kamaratku, ktora mala frajera, ked prisiel raz domov(bola som u nej na navsteve), vyzul sa a isiel sa so mnou privitat, trosku mu smrdeli nohy. Ona mu tam predo mnou spravila taku scenu, ze smrdi ako tchor, ze ci sa predo mnou nehanbi.. Este par raz som zazila taketo jeho ponizovanie predo mnou(v podstate cudziou osobou)Potom sa s nou rozisiel, cize milovna, hladaj dalej chybu v nom, nie v sebe. Ak ho budes aj dalej ponizovat, skoncite zle...
lost-ty uz nebyvas v PK?

talentmania

No super akurat som si docitala tuto temu a uz sa aj ukoncila?
No mozem len napisat z vlastnej skusenosti ze mne muz teda vobec nenadava ale tak ani ja jemu:D)

milovna

mozno aj vam hrozne smrdi z huby a ani o tom neviete a ti naokolo vam to radsej ani nepovedia,lebo im by to bolo trapne :-D takze radsej nevravte veci ze vy ste vonave konvalinky,pravda moze byt uplne opacna

milovna

adkija
no stalo sa ze mi fakt ze po brutalnej hadke povedal ze som pi..,ale to bola fakt neprijemna hadka a aj ja som mu skaredo vynadala.asi si za to mozem sama,pretoze verim tomu,keby som nikdy nenadavala pred nim,tak by si to ani nedovolil.a uz prosim nerieste to smrdenie z huby,pretoze ste to cele domotali a mne sa to nechce dopodrobna vysvetlovat,takze tuto temu aj uzatvaram.neviete tu vobec pomahat skor dojebavat to je cele.a som v celku rada,ze ta ktora ma ten isty problem ako ja,hned mi nedala koment ako vy,ale skor naopak,chce sa podelit o svojeom probleme tiez.dovidenia