Recepty bielkovinové

talentmania

Zajtra idem varit na obed masove gulicky
Takze maso ake chces potrebujes ho ale pomlete ochutis ho ako pri fasirkach teda bez zemli cize ja davam sol korenie cerv.papriku cesnak pomeliem cibulku tiez a das do masa este vajicko aby ti drzalo v celku mozes dat aj do masa bylinky susene kludne uvaris si vajicka na tvrdo a but cele alebo len polku vajicka balis do masa ako fasirka a das na plech alobal a das upiectak chces mozes nastruhat na vrch syr.

Sisi135

Ryba na rajčinách: Rajčinky nakrájaj na kolieska a ,,vzdláždi" nimi zapekaciu misu, na to plátok/ plátky ryby a opäť rajčiny, zapráš bylinkami (oregano, bazalka, tymián) a trochou mladej cibulky a cesnaku. Na vrch daj lúpané rajčiny príp. pretlak a daj zapiecť do rúry. Tesne pred dopečením pridaj plátky alebo postrúhaný syr.

Zapekaný baklažán: Baklažán nakrájaj aby ti z neho vznikli plátky a do každého zabaľ plátok šunky a syra a zviň do ruličky (ja prepichujem aj tími špáradlmi na pečenie aby to držalo). Tú mriežku v rúre potri olejom a poukladaj na to rolky baklažánu - môžem ho aj ochutiť koreninami a daj zapiecť.

talentmania

Kludne vyskusaj na syre co je zapecene by si nemala nic pokazit som v praci ale ked ma nieco napadne tak ti to tu budem pisat.Napada ma sice vela ale to si asi varievas tak ti skusim dat potom taky zoznam a ty mi napises co nepoznas alebo co si nevarievas ale teraz uz musim zrovna pracovat xi xi aj by sa mi uz patrilo :D)A mucne jedla myslim ako su napr.palacinky alebo robit z muky zatrepku do privarkou to mozes myslim zahustit smotanou ale pridat aj muku trosku ci nie neviem ak chces napis co asi tak by si nemala zatim pa

talentmania

losos na hryboch zapeceny so syrom a smotanou

Losos alebo aj inu rybu je to jedno ale tak bez kosti ja kupujem aj zraloka aj file aj pangasa aj vseliake filety...

rybu si okorenis osolis pouzivaj morsku sol a olivovy olej xi xi
pokap citronom kludne vela nehaj si to tak ulezat v tanieri kym si urobis dalsie

Tak potom si v hrnci upraz cibulu pridaj sampiony alebo ale najlepsie cerstve nie z konzervovane alebo ine hriby tiez podusis troska pridas kukuricu ta uz moze byt aj z konzervi alebo ak mas cerstvu daj tu ale to je piplacka potom ked to mas zalej to smotanou ale pochutkovou neviem ci ti zalezi ze ci polotucne alebo odtucnene to si uz vyber ty a nakonic tam postruhaj syr aj dva druhy mozes ja mam rada aj nivu ked tam pridam tiez kt.ti chuti
Ked sa ti to vsetko rozpusti ten syr myslim tak naukladaj rybku na plech a zalej to tym a sup zapiect.Prilohu aku chces ty aj same sa to da jest

žažiká

Dakujem toto skusim mam rada chut ovocie-maso :) s jablckom by ma to nenapadlo, iba klasicky ananas ci broskyna...