Rýchla pomoc

Príspevok v téme: Rýchla pomoc
Skysraper

Ahojte, potrebuj aby ste mi poradili čo mám robiť aby som čo najviac schudla tak do konca septembra, mám 85kg, čo je strááášne veľa keďže meriam len 168cm a mám 17r.

Chcela by som aby ste mi dali nejaké návrhy čo by som mala jesť, koľko cvičiť a ták... najviac potrebujem schudnúť z brucha(tam sa mi všetko ukladá) chcela by som dať dole min. 10 kg,, teraz mám celé prázdniny voľno tak chcem ten čas využiť čo najviac!

bikerka

jest male porcie a pravidelne, cvičiť ja odporúčam posilovnu alebo v tomto pocasí beh, korcule co ta baví...hlavne je aby si sa pri tom dobre cítila...ja to skúsam...4 mesiac chodim do fitka a uz som nieco zhodila...avsak jest menej a casto mi robi problem ale snazím sa :D vela stastia :)

bikerka

jest male porcie a pravidelne, cvičiť ja odporúčam posilovnu alebo v tomto pocasí beh, korcule co ta baví...hlavne je aby si sa pri tom dobre cítila...ja to skúsam...4 mesiac chodim do fitka a uz som nieco zhodila...avsak jest menej a casto mi robi problem ale snazím sa :D vela stastia :)

smajliQa

musia byt aj tlstejsie zeny, ber to tak. a co zistujem, tak sa aj chlapom dost pacia. naco to riesis?? a tyrat sa cez leto?? cez prazdniny? uzi si ich a naplno-neriad sa zenskou modou v casopisoch... a neporovnavaj sa s kamoskami.
bud sama sebou, aj silnejsia zena moze byt krasna... a casto krat aj povahovo lepsia..

majka_21

Ale inak, tebe sa moze podarit zhodit aj viac kg nez mne za tuto dobu, lebo vazis viacej a ti, ktori maju viac kg, ktore chcu zhodit to ide rychlejsie trosku. Ja som zacinala na vahe 85 kg pri vyske 178 cm. Takze tak.

majka_21

Skysraper, 10 kg cez prazdniny zrejme nezhodis, ale nieco sa ti podarit moze. Ja sa snazim chudnut od januara a doteraz som schudla asi 6,5 kg. Je pravda, ze som 2,5 mesiace absolutne necvicila (marec-april, cast maja), lebo som bola chora a mala som skusky. Ja sa snazim cvicit tak 3-4x tyzdenne v posilovni (najradsej mam sice bazen, ale ten je teraz zatvoreny - kde chodim totiz - ked som chodila plavat, chodila som aj takmer kazdy den, ked sa mi dalo). A inak snazim sa pravidelne jest, aj ked nie som prave dobry priklad (niekedy zjem 3x nieco, inokedy sa snazim 5-6x a tak). Inak prid sa pozriet do temy "Plnou parou vpred" - tam chudneme uz viacere a podporujeme sa. Podari sa ti to, neboj. Len vsetko s mierou a pomaly...

Lenah

Ak je na to človek sám, potrebuje silnú motiváciu a veľkú sebadisciplínu.Ak ti niekto povie, že jedz pravidelne 5x denne, pi veľa vody, pridaj trochu pohybu a váha sa ti pohne dole smerom, tak asi mu neuveríš. Ak chceš poradiť, ozvi sa mi na mail: covah@azet.sk

mate59

odpovedí na tvoj problém máš vo fóre stovky,ale hlavne chudni pomaly a bez diety,len správnym stravovaním a pohybom.Žiadna dieta nie je dobrá,to si pamataj.