Tunel do ucha

Príspevok v téme: Tunel do ucha
adus_padus

ahoj.nevedel by mi niekto poradit ohladom tunela?dnes som bola v pirciengovom studiju a typek mi vlozil roztahovat 3-4 mm do uz prepichnutej dierky len ju trocha roztiahol predtym este.tak max na 6-8mm by som chcela roztiahnut.rada by som vedela ci mam pockat den kym sa ucho upokoji lebo je trochu opuchnute a dost boli ci uz zacat s nim krutit hned nech sa neprilepi koza k roztahovaku alebo podobne?dakujem za radu co s cerstvym tunelom :) nexcem si ho pokazit alebo zahnisat.vdaka za kazde info:)

vikyy

Ahoj, vcera 23.4.2013 som si zacala roztahovat ucho nie slimakom, ale takym spicom (je umely) dost to bolelooo ale nejak som to zvladla pod vodou... davam si na oba konce take dve gumene kruzky ktore som si s roztahovakom kupila... a teraz neviem ci si ho mam nechavat na noc... za jedna sa bojim aby mi dierka nezarastla a za dva sa bojim aby sa mi roztahovat nezlomil (je umely).. vdaka za kazdu radu...

Ajušík

Ahoj :) nechytaj rozťahovák špinavími rukami lebo sa ti ucho môže rýchlejšie zapáliť.Každý den si ho čisti peroxidom. Ucho velmi nepokúšaj.Najlepšie je mať rozťahovák v uchu 4-5 dní u niektorých aj viac :)

EmoLover

doodie: no do 10mm sa ti zarastie urcite a ked mas tunel vacsi ako 10mm tak ti zarastie na normalnu velkost len zriedka...

EmoLover

ahoj... som piercer a ja ti to poviem takto... no roztahovat na vacsiu velkost zacni az kedsa ucho uplne upokoji... roztahovak si nechaj aj na noc ale pred kupani si ho daj von... ucho si roztahuj po kupani pretoze vtedy je to ucho makke takze to nebude boliet alebo krvacat a pojde to tak rychlejsie... ako som si vsimol tak ti tu xdanielax radila aby si to moc nevyberala lebo si to len podrazdis... to zas nie pretoze vytahovat ho mozes kolko chces ale ako som uz povedal tak ucho si roztahuj po kupani pretoze ked je to ucho suche a tvrde tak to boli a zbytocne si ho podrazdis... a co sa tyka cistenia tak si tunel zvonku cisti peroxidom a radim ti aby si to robila vatovou tycinkou... keby nieco tak mi mozes napisat na e-mail: EmoLover@azet.sk

adus_padus

vdaka vam obom za rady:) asi obe mate stym svoje skusenosti ze.juj uz nech je hotovy no nexcem to unahlit.a ano pokusa to strasne chytat to :D tak vdaka vam obom :)

jankaaaaaaaa

ked si to budes cistit , ze budes mat ucho mokre, mozes pokrutit s roztahovakom, ale neposuvaj ho na zvacsanie dierkyy, len pootacaj trocha aby sa ti ta voda so solou dostala aj do vnutra dierka. vobec to nestipe, nemusis sa bat

jankaaaaaaaa

roztahovat dietku-teda posuvat roztahovak ozes az ked sa ti dierka co mas teraz uplne zahoji. az ked nebude cervena a nebude ani stipat ani boliet ani nic. a cisti si to morskou solou rozpustenou v teplej vode, tak dva-tri krat denne, ale tiez to neprehanaj. koza sa ti na roztahovak nenalepi, a ked uz to bude take zahojene a budes posuvat roztahovak tak si namoc to ucho do teplej vody aby sa zmakcila koza. a velmi sa toho rotahovaku nedotykaj