Pecenove testy pri HAK

vevericka

ja viem, ze nepreplacaju..ale moja gyn tvdi, ze ak pistovna neregistruje na moje meno recept na hak, tak jej nepreplati pecenove testy..

Laurina22

Ale ved poistovna neregistruje recepty na HAK,my ju nepreplacame.

Pokial viem,lekar by mal robit pecenove testy,pokial ti pravidelne vypisuje recept.

Niektore zeny si beru HAK aj bez receptu od svojho lekara

vevericka

mne ich robievala kazdy rok, ale potom sa cosi menilo a urobi mi testy len ak si pravidelne chodim po recept, teda ak ten stary necham v lekarni pre poistovnu, lebo ak postovna nema recepty v evidenci vraj jej to nechcu potom preplacat..aspon takto mi to povedala moja gyn..ale ty mozno budes vedeit viac, tusim robis v positovni..

Laurina22

Ja idem na vstupnu prehliadku buduci tyzden v piatok cca,tak asi mi teda vezme aj toto...

Jasne,napisem sem do temy.Nechcela som sa ho na to vypytovat,az osobne ked budeme sami sa ho spytam.

hviezda01

no ja idem na buduci mesiac na preventivku,tak som zvedava..ale ak by si daco viac vedela,tak ti budem povdacna za info...dakujem..:-)

Laurina22

No bud je ten moj novy lekar tak velmi precizny,alebo sa to ma jednoducho robit.Uvidime,zatial sme sa len rozpravali.

hviezda01

tak to neviem,lebo mne ich ani vseobecny lekar nerobi,ale kolegyna akurat tento tyzden spominala,ze ide na preventivku,a nakolko uziva HAK,tak vravela,ze jej bude robit aj pecenove testy,tiez ma to prekvapilo,pretoze chodime k jednemu gynekologovi a mne ich uz velmi davno nerobil..