Sex na 5 minut

Príspevok v téme: Sex na 5 minut
thinka

Ahojte. Uz som zufala. S priatelom zijeme asi 4 mesiace sexualne a trva to stale velmi kratko :((( nas sex trva maximalne 5 minut :((( niekedy je hotovy hned po par sekundach. Ked si dame druhe kolo tak asi po 5 minutach :((( co mam robit? alebo resp. co ma robit priatel? :(( milujem ho ale nechcem aby sme mali vecne 5 minutovy sex :(((( HELP :(((( som priatelova prva, priatel ma 23 rokov pls help :(((((((((((

thinka

milujeme sa cca 2 - 3 krat do tyzdna. a aj ked ho spravim najskor pri predohre aj tak sa spravi za par minut (cca 5) a ked si dame potom sex tak je este rychlejsie :( ja uz naozaj neviem ako to pojde dalej :(

mnpo

thinka,ked bude priatel v najlepsom, tesne predtym mu pod penisom ako zacina zospodu priloz a jemne pritlac ale jemne, nie zasa velmi prsty, malo by to oddialit a predlzit jeho aktivny cas.

Lenush

ako casto sa spolu milujete? neboj, jemu o bude raz trvat kratsie.. najprv ho skus spravit pri predohre, potom sa miluje a ked sa spravi tak o isty cas sa milujte znova. a skuste sa co najpravidelnejsie, viackrat za tyzden..

mumak

thinka, skus ho najprv oralne uspokojit, potom bude trosku unaveny na nejaky cas. daj mu tak 5-10min pauzicku a potom to rozbehnite. myslim, ze by to mohlo trvat dlhsie:) vlastna skusenost