Škarede vlasy, čo s nimi?

m8cr6

poradim balzam od l´oreal Mythic oil sada, myslim že existuje aj šampon a tiež olejček. neda sa kupiť v drogerii len u kadernika, ktory použiva pripravky od l´oreal..kadernička to ma vačšinou napisane s čim pracuje..stoja okolo 14evri ale musim povedať že velmi su kvalitne tieto mythic oil ani jeden kondicioner čo som kupila v drogerii aj od l´oreal sa nerovna tomuto. vlasy su žiarive, scelene, nezacuchaju sa, aj žehlene vyzeraju poškodene vlasy po tomto ako zdrave. ale doporučujem nenamahat už tie vlasy. ja si davam po umyti na vlke vlasy velke natačky a aj ked ich mam zničene vyzeraju fajn :)

Sejla

Ja mám suché vlasy a to nie sú ani kučeravé, ani farbené, nepoužívam žehličky, ani fén, užívam vitamíny, neumývam často. A predsa sú suché. Nepomohla ani avokádová maska, ani žiadna iná domáca, či drogériová maska. Jediné, čo trochu pomáha je Balea - hydratačné vlasové mlieko, natrieť ešte do vlhkých vlasov po umytí a nechať vyschnúť. Potom ním priebežne natierať vlasy. Okrem toho fakt dobre to vonia.
O hennovaní som počula samé chvály, vraj pravidelné hennovanie robí zázraky, tak som s tým začala. Po prvom hennovaní je poznať mierne zlepšenie, je to aj tým, že do henny si môžeš pridať bylinky, vajce, olej, ocot, čo má tiež svoj regeneračný účinok. A farba je super - ak nemáš nič proti ryšavým/červeným odleskom, ktoré sa hodia asi každému typu pleti, tak henna by teoreticky mohla byť to najlepšie riešenie.. Inak ma bavilo aj to kuchtenie na výrobu pasty.

monicato

co sa tyka voskov a somarin to si nekupuj, treba ti najprv vyzivu od korienkov lebo odtial vlasy rastu a ked ich podstihnes sa ti ozivia ale musis sa o ne starat ja som si myslela ze si ich musim len dohola oholit lebo som ich mala ako seno, stale som si farbila a hlavne peroxid, a kup si pred fenovanim alebo zehlenim sprej pred zehlenim a fenovanim to ti ochrani velmi vlasy ja mam tresemneak treba nieco poradit este rada pomozem

monicato

ahoj tak ja mam radu ktorami zmenila vlasy uplne v behu dvoch tyzdnoch vidim ukrutnu zmenu, zacala som pouzivat sampon termal s kremom na vlasy ktory si das pol hodinu pred zmytim potom som si kupila masku ktoru zboznujem lee stafford for hair that never grows past a certain lenght, znacka LRR stafford,to si das po sampone das si to na mokre vlasy od korienkov az dole vsade nechas aspon 7 minut na hlave a pak si das hociaky dobry kondicioner na vlas nechas aspon dve minuty, vysusis fenom a kup si coconut milk for antibreakage serum je to taky olejcek co si das len dve kvapky na vlasy a rozodtries do vlasov ale nie do korienkov ale od polky vlasov dole, tvoje vlasy budu jemne a ziarive, ale nezabudni sa najprv podsstrihnut , ak budes mat zaujem o nieco viac rada poradim ak chces ukazem ti aj foto predtym ake som mala a teraz ake mam

jankaaaaaaaaa

je to zvyk. skus si kupit ten vosk. to vlasy uhladzuje a trocha aj narovnava. len z neho trocha mastneju vlasy, tak si ho nedavaj na korienky

s.

mam to za sebou ..vlasy su skratene o polovicu.no postupka tam je, vlasy pokuceravene no nepaci sa mi to, ale mozno len nezvyk