Problém ,,urobiť sa,,

Príspevok v téme: Problém ,,urobiť sa,,
bejbejka

Ahojte,
Som so svojím priateľom už 3,5 roka. Vo vzťahu nám to vcelku klape... Problém nastáva v posteli. Prvý krát sme spolu spali po ôsmich mesiacoch. Mala som vtedy kúsok pred 16-tkou. A do dnešného dňa sa mi nepodarilo dosiahnúť orgazmus. A tým pádom ma až tak sex neláka. No priateľ ho ma rád a najradšej by ho mal stále. Už mi aj povedal, že nevie či bude naďalej zvládať žiť vo vzťahu, kde nevie uspokojiť partnerku a v posteli to neklape. Rozmýšľala som aj nad sexuológom, len neviem či budem schopná otvorene o týchto veciach hovoriť keď budem stáť zoči-voči niekomu. Ak si tým niekto prešiel alebo bude vedieť poradiť budem rada ak odpíšete. Ďakujem

maximus

... bežne to s partnerkou robíme a dokážem ju takto parádne "vystreliť do vesmíru" a mnohými inými spôsobmi samozrejme ... som presvedčený, že v každom fungujúcom vzťahu by malo byť zopár erotických hračiek ... vibrátor je fajn ... tie správne vibrácie vnútri a na klitorise ťa môžu posunúť ďalej ... ale k tomuto si sa nevyjadrila ... za vyskúšanie nič nedáš a vibrátor si určite kúpte, pokiaľ ešte nemáte
návod? ... znie to zložito? nemyslím ... použite gel, nech do teba správne vloží prsty a ty mu pomáhaj :-)

1angelina23

No.. aby som toto dokazala co si ty cele popisal, tak by som si asi mala vytlacit tento tvoj navod a skusat:D

maximus

každopádne máloktorej vyhovuje priame dráždenie na obnažený klitoris ... je to skôr nepríjemné ... ani tak nič necítiš? citlivosť klitorisu sa dosť mení podľa tlaku zvnútra ... myslím niečo v zmysle dlaň smerom hore dva prsty zahnuté proti klitorisu z vnútornej strany mušličky alebo tri tak, že ukazovák a prsteník podopierajú prostredník a intenzívne miernym tlakom trieť vrchnú stranu mušličky - ak nahmatá drsnejšie miestečko priemeru cca 1,5 cm tak je to bod G, ktorý zvykne "cestovať" po mušličke - proste raz je tam a inokedy inde ... a v kombinácii s krúžením jazyka po klitorise alebo ešte lepšie priamo tvoje prsty na klitoris aby si najpresnejšie reagovala na všetky pocity a správne a načas "ubrala alebo pridala" a mohlo by sa podariť

1angelina23

no pekne si to opisal.. ale ako som ti spominala, mnou ten klitoris nic nerobi, saje ho, lize ho, hra sa s nim...ale on nic... a ja tiez... obcas am to akurat tak stekli :( a a ni sa nezvacsi po dlhsom case je mi to uz skor neprijemne...

maximus

štatistiky pusť z hlavy - sú to kraviny, ktoré niekto "meral" na veľmi malej vzorke ľudí ... poznám kočky čo masturbujú od 12-tich a užívajú si sqlé orgazmy, aj takú čo nikdy nemasturbovala a bola spokojná s tým čo a ako som s ňou robil ja, ale to je iná kapitola ... čo ten vibrátor? a čo ten gel čo som ti poslal link? orgazmus sa dá vyburcovať rovnako u oboch pohlaví tým, že keď to začne byť fajn, tak zvoľníš alebo na chvíľu prestaneš s dráždením (chlapi tak trénujú výdrž) a robíš to tak aspoň 10 krát - mám to odskúšané - keď je čas a chuť na takéto zábavky - potom je to mega ohňostroj a kdesi som čítal, že keď to prichádza, treba začať zhlboka ale naozaj zhlboka dýchať a hlasno pri tom vzdychať - rovnako vyskúšané - urobilo to svoje ... videl by som problém v prekrvení ... malý klitoris? na tom nezáleží - moja skúsenosť je, že menšie sú práveže citlivejšie ... nech ti skúsi partner poriadne vybozkávať celú mušličku - sať a obhryzkávať pysky aj veľké aj malé ... všade okolo, škrabkať a hryzkať aj venušin pahorok a intenzívne sať klitoris, tak že sa naň našpúlenými perami pritisne - nie priamo naň ale celý obopnúť perami okolo a sať akoby ti ho chcel vycucnúť - budeš prekvapená ako beťár pekne narastie a ukáže sa ... niektoré majú radi dráždenie priamo na ňom keď je vystrčený z pod "čiapočky" a iným je zase nepríjemný priamy kontakt a majú radšej hladkanie okolo v tesnej blízkosti ... samozrejme pre lepšie precítenie mám rád úplne vyholené intímne partie, samozrejme na obidvoch stranách ... takže nevzdávajte to

1angelina23

Je tazke definovat orgazmus... neviem, jednoducho obcas sa to dostava do fazy kedy si myslim, ze sa nieco aj deje "prskavky"- fajn pocit, tazko opisatelny, ziaden zrychleny pulz ani nic typicke
"ohnostroj" - uzasny pocit,
to su take "definicie" jednoducho obcas ked som fakt nadrzana, a mam chut na SEX, tak tie prskavky pridu.. ale zasa ak chut na sex ani na milovanie nemam, tak mavame problem aj s tym aby len do mna vnikol, jednoducha moja draha sa ako keby uzatvori a povie si ze nikoho tam nepustim a koniec..a vtedy nepocitujem nic, dokonca ma to obcas zvykne boliet, bola som uz na milion vyetreniach, zenska mi vzdy povedala, ze to je psychicke.. aj o orgazme som jej povedala, to mi odporucila sexuologa.. lenze idem maturovat a statisticky je preukazane ze najcastejsie orgazmy u zien su medzi 25 -35 rokom zivota, takze neviem, nechcem to este az tak tlacit..priatel je trpezlivy, uvedomuje si ze som asi tazky oriesok, teda spoliehame sa nato, ze to raz pride :D .. len ma rozculuje, to cakanie a co je uplne najstrasnejsie ze som dlaa do fora otazku pre zeny ci dokazali mat niekedy klitorialny orgazmus... myslim, teda ja mam klitoris ale velmi maly a ako keby nefunkcny, teda nepocitujem ziadne drazdenie ani nic prijemne.. no a pytala som sa ze ci tieto zeny s takymto problemom niekedy ten klitorialny orgazmus mali.. a odpoedaju mi sami chlapi...co ti o tom mozu vediet?...:(

maximus

počkať počkať ... malé prskavky ... tak ako vieš či práve toto nie je tvoj ohňostroj ... pozrime sa na to teda inak, keď ťa zaujíma môj názor ... takže orgazmus pravdepodobne zažívaš, len ho treba vyšpičkovať ... tak je? a vibrátor si už skúsila? aby sme sa bavili vo vymedzenejšom koridore ...

maximus

počkať počkať ... malé prskavky ... tak ako vieš či práve toto nie je tvoj ohňostroj ... pozrime sa na to teda inak, keď ťa zaujíma môj názor ... takže orgazmus pravdepodobne zažívaš, len ho treba vyšpičkovať ... tak je? a vibrátor si už skúsila? aby sme sa bavili vo vymedzenejšom koridore ...

maximus

počkať počkať ... malé prskavky ... tak ako vieš či práve toto nie je tvoj ohňostroj ... pozrime sa na to teda inak, keď ťa zaujíma môj názor ... takže orgazmus pravdepodobne zažívaš, len ho treba vyšpičkovať ... tak je? a vibrátor si už skúsila? aby sme sa bavili vo vymedzenejšom koridore ...