cudzi clovek

Príspevok v téme: cudzi clovek
otravenaaa

Dnes ako som isla mestom, tak jeden chalan sa ma spytal, ci sa ma moze nieco opytat, a kedze to vyzeralo, ze robi nejaky dotaznik, alebo nieco podobne odpovedala som, ze nie. Spytal sa to dalsich dvoch ludi a aj oni mu odpovedali, ze nie. A potom ma dobehol a zacal ma otravovat a kracal mojou cestou,a pytal sa ci si myslim, ked sa ma nieco chce opytat chlap, ze vzdy sa ma chce spytat jedno. A povedal, uz ani nieco stratil (uz neviem co vravel) a ze ci mu pomozem 1-2 eurami, nato som mu povedala, ze nemam cas. A on, ze to co je, ze nemam cas. Potom zacal, ze potrebujem psychiatra, a ze ci chcem byt cely zivot sama...Potom, ze si myslim, ze som bohata a pritom niesom. Naco som mu povedala, ze co vravi o peniazoch, ked som o nich nevravela nic, a tiez som mu povedala ze potrebuje psychiatra a nech ma uz neotravuje...A stale otravoval. Potom sa ma spytal, ze co som taka namosurena, naco som mu povedala, ze preto lebo uz 5 minut ma otravuje, aj ked som mu povedala, aby ma neotravoval. A zacal, ze som typicka bystricanka. A ze si myslim, ze som pekna...Cim ma uz tak vytocil, ze som mu povedala, aj som...Potom uz konecne odbocil a dal mi pokoj. Ale tak strasne mi ten debilek pokazil naladu..A tak sa pytam, ako ma postupovat clovek, ked ho niekto otravuje a nechcem s nim komunikovat? Alebo je nutne vypocut si kazdu otazku cudzieho cloveka a odpovedat mu? Ako jasne, ze keby sa ma niekto pytal na cestu, kde co najde a pod. odpoviem, ale to vazne sa musim bavit aj s cudzim clovekom?

0mega

No teoreticky ho mozes ignorovat, on by ti teoreticky nemal branit v ceste atd..

Ale tiez som za to ako pise jajka001_
nechapem preco vacsina slovakov je taka neukecana, to sa v zahranici nestava, staci zajst par kilometrov do Rakuska a uz aj ti nemecky-hovoriaci ludia zacnu konverzaciu s usmevom na tvari, uplne v pohode, aj s lamavou anglo-nemcinou :-)
A este dalej na zapad, tam nie je problem si pokecat s hocikym o hocicom :D Ved aj to je clovek, clovek ako ty, my, ja, ona, on, ktokolvek..

A nahodou, mi to celkom vycaruje usmev na tvari, ked sa take nieco stane. (Napr raz sa ma pani opytala, ze aky je datum a nakoniec si aj sama sebe odpovedala, len vypisovala harok na parkovanie).

Ale musim podotknut, ze casto na Slovensku stretavam ludi, co ukecaju a potom z nich vyjde "a nemas 74centov? zmeskal som bus a teraz ide dalsi, lenze ide inou trasou". Tam konverzacia konci :D

Dalsia SKAZA ludstva je nedostatok lasky. jeden, dva, tri, styri, pat.. ok dosmiali ste sa ? Seriozne. Uvazujte. Kto je lahsie OVPLYVNITELNY ? Ten s pozitivnou naladou, alebo ten s negativnou? (je vedecky dokazane ze laska ma pozitivnu energiu, a dokonca aj to, ze modlenie ma este vyssiu pozitivnu enerigiu (chemicku) pre telo ako samotna laska).

Alebo to poviem takto:
Koo skor zatiahnem na front na vonju?
Nasraneho cloveka, kto ma nervy na vsetko, alebo cloveka co ma "lasku" k ludom? (Tj. vezmite si mesto kde kazdy ma kazdeho rad a potom mesto, kde kazdy kazdeho nenavidi).

Vidi aspon jeden z vas o co mi ide ?

(nie som farar :P )

jajka001_

chalan ta chcel asi rozveselit a mu to nevyslo
jaj boze ved co je na tom , ja si pokecam s hocikym a to som introvert

ABRhpositive

ja by som povedala že i dont understnad you im not from BYstrica im sory i dont know what are u talking about.a hotovo.Som to využila ked ma chytili že nemám lístok v električke ked som bola mladšia je to už vela rokov