pomôže mi strečing vyrast?+spanok,vapnik...

Príspevok v téme: pomôže mi strečing vyrast?+spanok,vapnik...
lenka557

ahoj mam 153,5 cm a 15 rokov .. za posledne 2 roky som vyrastla 3 cm :/ doteraz som neskusala nic na rychlejsi rast ale chcela by som skusit strecingove cviky a neaky ten pravidelny rezim..chcem sa spytat ako dlho by sa mali robit tieto cviky a ci sa mam zamerat na ruky,nohy,chrbat(asi na vsetko ale co by som mala uprednostit?) a este som citala ze cviky na chrbat tiez pomahaju pri raste , dalej pit vela mlieka (viem ze z mlieka len tak nevyrastiem ale doteraz som ho vela nepila) a dalej spanok 8-9 hodin denne to je ale maximum pretoze rano skoro vstavam do skoly.prosim poradte neake cviky strecing alebo na chrbat a ci to podla vas pomoze .za tie 2 tyzdne aspon ten pol centimeter by som chcela dat :) dakujem .. a prosim nepiste sem co je male je roztmile a ze este vyrastiem a keci tohto typu u mna su to iba vyhovorky pre mierne zakompelexovanych ludi :)

wawawa

je blbosť aby si za 2 týždne vyrástla pol centimera a už si vo veku, kedy veľmi neporastieš. myslím si, že dlhodobým naťahovaním môžeš "vyrásť" fakt len o malilinký kúsok. (mimochodom recept našich babičiek je jesť veľa vajíčok. asi je to tým, že obsahujú dosť testosterónu)