2 menstruacie neprisli, agolutin nepomohol, co mi je???

Príspevok v téme: 2 menstruacie neprisli, agolutin nepomohol, co mi je???
smajus

Dobry vecer, chcela by som sa spytat, v com moze byt moj problem.... zaciatkom septembra mi neprisla menstruacia, preto som si den po vynechani a aj 7 dni po vynechani spravila tehotensky test, oba vsak boli negativne.... v oktobri mi vsak opat neprisla dalsia menstruacia, preto som sla ku gynekologicke, ktora mi spravila vaginalne sono...povedala, ze sa jej nezda, zeby som mala byt tehotna, no a dala mi injekciu agolutin, ze menstruacia by mala prist..... ta vsak dodnes (12 dni) neprisla..... citim sa obcas nanic, mavam vykyvy nalad, byvam unavena, obcas ma mierne pobolieva podbrusko, ale inak mi nic ine nie je (mala som teraz zaciatkom oktobra taky silny vytok, biely, mierne do zlta obcas, bolo ho dost, na to som dostala nejaky krem a vaginalne tabletky, nepamatam si ten nazov, bol rovnaky pre obe..... to mi zabralo, teraz uz nemam taky, ale iba obycajny, ako som mavala bezne predtym)......moze to byt nejaky zdravotny problem alebo aj napriek tomu, ze mi lekarka to sono vagonalne robila, moze ist predsalen aj o tehotenstvo? ...k lekarke idem buduci tyzden, len ma trapi, co sa deje, tak by ma aj skor zaujimalo, o co ide.....vopred dakujem za odpoved (antikoncepciu neberiem, nebrala som ani nijake antibiotika a nebola nijako chora v poslednej dobe)

jankaaaaaaaaa

vaginalnym sonom to nemusi byt vidiet. ved aj lekarka sa vyjadrila ze "sa jej nezda zeby si mala byt tehotna" nevyjadrila sa jasne.. tak kto vie no.. ved uvidis co ti povie, mozno to je z tej zmeny pocasia a obdobia

smajus

mimomaternicovym ma ani nestras ...... vaha ani nie...teda, pribrala som trochu, zvlast na bruchu, ale to este zaciatkom leta, ale to suviselo s tym, ze som mala skuskove, kedy som stale jedla a hlavne sladke....dr mi spravila iba vaginalny ultrazvuk a sestricka mi pichla tu injekciu

Laurina22

AK by mala mimomaternicove tehotenstvo,to by lekarka zistila.

Nie si anemicka?Urcite treba ist k lekarke co najskor.

jankaaaaaaaaa

mozes byt aj tehotna, mozno ide o mimomaternicove tehotenstvo.. asi by ti mala lekarka predsalen zobrat krv na hcg, to bude asi najpresnejsie.. ale zase si mala dva negativne testy.. no tazko povedat. moze byt za tym aj uplne nieco ine.. nezmenila sa ti vaha? lekarka by ta mala dosledne vysetrit