Hnačka, Zápcha, ...

Príspevok v téme: Hnačka, Zápcha, ...
Peter1994

Ahojte. Mám už asi 3 roky problém s hnačkou. Väčšinou je to tak, že ma bolí brucho, niekedy sú to veľmi nepríjemné kŕče (tá bolesť sa niekedy nedá vydržať), sedím aj hodinu na záchode a mám hnačku. Tú hnačku mám 1-2 dni a potom sa aj týždeň nemôžem s prepačením vys*ať. Potom sa to opakuje...Kŕče, hnačka,... Pár dni to je v pohode a potom zas.. Už neviem čo s tým, teraz jem "GS Laktobacili FORTE s prebiotiky"...Prosím, pomôžte mi, čítal som ze kvoli zápche sa do krvi a orgánov dostávaju toxické látky, ktoré ma môžu otráviť. A o hnačke, že "Priebeh môže byť vážny a dlhotrvajúca hnačka môže spôsobiť i nevítaný koniec života človeka." :( Fakt sa bojím :(

Lulu2011

ja neviem ci mam alergiu, ale myslim si...tiez sa mi strieda normalne travenie s hnackou a zapchou, ale Hylak na to pomaha, len sa musi brat pravidelne

Lulu2011

ja to vidim na alergiu, lebo to mam podobne, ked zjem viac peciva, muky je mi desne, najlepsie by bolo ist na gastro, to je jasne, ale chapem Tvoj strach z hadic, lebo mam ja ja a desny a tu neuspavaju pri tom, iba za peniaze

Peter1994

Lulu2011, ono sa mi to strieda s normálnou stolicou, nieje to stále tak, že hnačka / zápcha / hnačka / zápcha..

elsa5.5

peter 1994 takéto dohady chod k lekárovi a on ti povie aj ti niečo dá nevymýšlaj si sám nejaké diagnozy aspoň k tej obvodnej a povedz jej že ti to neprešlo,,,mne na hemoroidy pomohla vláknina výživový doplnok ale to som bola u doktorky a ona zistila že mám hemoroidy takže naber odvahu a chod k tomu lekárovi

eam

Mám hemoroidy, preto som šla pre istotu na tú kolonoskopiu. Nič mi nepoškodili, a mám istotu, že nemám rakovinu. Verte, že od vtedy som nemala ani problém s hemoroidmi, je to asi aj o psychike. A čo som sa predtým zaujímala o chorobách, tak jedno z toho bolo, že rakovina hrubého čreva sa prejavuje aj striedaním zápchy a hnačky. Preto si myslím, radšej nech mi to črevo pozrú a budem mať kľud, alebo čakať v strachu a potom môže byť aj neskoro.

evik1

súhlasím s maruškou,niet nad vyšetrenie.črevá sú prekliate dlhé a je x miest,kde môže byť zrada a robiť to šarapatu,hoci malý kúsoček,prečo by si si nepomohol,ked sa dá???Aj RTG škodí,aj USG,a vôbec všetky zásahy do organizmu,ale určite nie natoľko,aby ťa to zabilo.To znamená,že ani tehotné ženy by nemali chodiť na pravidelné kontroly a vyšetrenia?ked to tak škodí...preboha,ved nežijeme v jaskyni a neliečime sa odvarmi z kožiek.a ke)d máš na to nárok,daj si to urobiť,zo zákona máš na to právo,nikto si dovnútra nevidí.mne to pomohlo,mala som príšerné stavy a vieš čo? bol to len vriedok pri vstupe do žalúdka,nič viac,aj som sa ukľudnila,lebo človek špekuluje a umára sa,čo mu asi do čerta je,lebo nie je doktor.3ak to je normálny postup,ked máš v prste triesku,tak si ju nevyberieš?

Lulu2011

syndrom drazdiveho creva to nebude, to by sa ti striedalo aj s normalnou stolicou, lepok je najviac sustredeny v mucnych jedlach, ale v podstate sa nachadza skoro vsade

cize ak mas v oblube zjest 2-3 rozky na ranajky, ci veceru a si alergicky na nho, moze sposobit hnacky