Vysadenie antikoncepcie otazka

Príspevok v téme: Vysadenie antikoncepcie otazka
Sandy090

Ahojte, mám na Vás otázku, musela som vysadiť po 3 mesiacoh užívanie HAK zo zdravotných dôvodov uprostred balenia, konkretne išlo o začatie 3 týždňa.Pohlavný styk som mala v prvom týždni užívania, teda v tom období som bola ešte plna chránená že? Viem,že od momentu ked som prestala sa musím chrániť iným spôsobom. Chcela by som sa Vás ešte opýtať, robila som si pre istotu teh. test 31 dní od toho styku a vyšiel negatívny, po takej dobe by už mal byť výsledok plne dôveryhodný pokial viem :) Koľko asi trvá kým sa po vysadení obnoví cyklus? dakujem Vám pekne

Bubu****

s tehotenskými testami nemám skúsenosti ale myslím si že 30 dní je dosť dlhá doba. Určite nie si tehotná.

maruska123

nechapem aku odpoved cakas, ved si si odpovedala sama...bola si vtedy chranena a nie si tehotna, ani si nemohla byt pri antike..bodka

Sand

A co si myslíš o tom teste,30 dní od styku je už dosť dlhá doba aby test ukázal pravdivý výsledok nie? :) Ja sa nebojím, ale tak pre istotu sa pýtam:) Ked že v čase styku som bola ešte chránená tabletkami a až po vysadení nastáva riziko, keby som sa nechránila iným spôsobom, ale dávame si pozor :)

Bubu****

malo by to byť po prvej prirodzenej menštruácií. Teda nie teraz hneď po vysadení ale tá druhá, ktorú budeš mať.