Milý Ježišku

*ježiško

chuchmak, nezartuj, jasne ze si zasluzis..a tu sa plnia iba vyslovene zelania, tak nebud tajnostkar :)
a este nieco..nebud uz k beskydovi zly :)

bingham

jezisko ja si neprajem v podstate nic...lebo si zrejme nezasluzim...ale bol by som rad keby si beskydovi splnil jeho sen...nech nemusim podobnych ludi stretavat...a vlastne si nieco prajem ale to si necham pre seba...

*ježiško

:)
uhm, beskyd..akurat ako som si citala tvoj prispevok mi hrala moja srdcovka, ... to co si napisal, ma rozplakalo, heh
k tomu nepotrebuješ ziaden stromcek, ani vianoce, pretože nehladas v podstate tak veľa..zdravy si, sikovny si, tak preco si nejdeš za tym, po com tuzis?

beskyd

chcel by som pod stromcek zmenu svojho zivota v takom zmysle, ze by som zrazu byval na kysuckej polosamote, mal nejaku farmu, ovladal by som nejake remeslo ktore by na uzivilo, bol by som riadny velky chlap a mal by som krasnu, prirodzenu, laskavu, vernu a oddanu zenu s ktorou by sme sa lubili...

*ježiško

jajka, ano, ale to ešte musíš tri týždne pekne krásne poslúchať...lebo inak si nájdeš pod stromčekom uhlie, tvojho kamoša zo zdravia :)