manzelove hobby

Príspevok v téme: manzelove hobby
hviezda01

...dnes mi manzel povedal,ze by si nezakladal rodinu,keby vedel,ze mu jeho konicek zaberie tolko casu...nakolko je do toho uplne zblazneny,tak na nas nema vela casu,uplne ma to polozilo,lebo mi to prislo,akokeby mi naznacil,ze lutuje,ze nas ma..:-(..mam teraz strasne zmiesane pocity ...co si mam o tom ymsliet??:-(

jajka001_

milky, nemysli si ze zeny sa az tak velmi lisia od muzov. tiez maju svoje sny. ale kvoli nim neodlozia dieta a nevykaslu sa na neho a nelutuju sa, co vsetko si neuziju. prevezmu zodpovednost a venuju sa detom. nielem chlapci vstupuju nepripraveni do manzelstva, dievcata tiez, ale tie su schopne sa prisposobit.

dazdovka666

No tak neviem, podla mna toho stereotypu sa boji KAZDA JEDNA z nas, len niektore tak velmi tuzia po detoch, ze su ochotne to "risknut".

sumienka, ak nezacnete obaja na vasom vztahu pracovat, nevidim to na dlho... Podobne sa mi rozpadol predchadzajuci vztah, ex-priatel sa tiez venoval svojmu konicku cele dni /aj noci/, az sme sa nakoniec "dopracovali" z partnerskeho vztahu k vztahu brat - sestra :) Nuz, aj take sa stava...

Milky

jajka001
Ja v pohode. Moj synator (neposlusnik neposlusny) sa po mne vala a je nam fajn. Zena dnes pride neskor, ale myslim, ze i ona by povedala, ze som dobry manzel. Ako som povedal, clovek musi dozriet, aby sa ozenil.. A samozrejme, vztah je iba otazkou kompromisov. Pokial toto umenie partnery neovladaju, nikdy nie su stastny.

Milky

Ked sa chalan ozeni, dusevne zomrie. Teraz ma vsetky zeny zrejme zakopu pod ciernu zem.. Ale je to tak. Paraglyding, strelba, pravidelne kino, divadlo, vystavy, kniznica, vylety na 2 dni, restauracie, ucenie sa po nociach nove programovacie jazyky.. Na to vsetko, ked pride svatba a nasledne dieta moze muz zabudnut. Dusevne umiera. Po robote leti domov a venuje sa vylucne rodine, dietatu, zene, peniaze a cas idu iba tymto smerom.
Pokial nie je z tym zmiereny, nemal by sa zenit. Ale urcite je takmer kazdemu chlapovi za tym luto.
Zene zrejme sa vydajom a stereotypom typickej rodiny splni sen, ale drviva vacsina muzov si to predstavuje pod pojmom rodinny zivot nieco ine a potom to lutuje.
Energiu iba dava a nema ju kde nabrat. Ked ju chce nabrat, je povazovany za niekoho, kto trha rodinu..