Na čo myslíte pred spaním?

Príspevok v téme: Na čo myslíte pred spaním?
anjelik9

viem že je to kapanek blbá téma :p ale zišla by sa dáka inšpirácia :) snívať o niečom čo v konečnom dôsledku aj tak nemám a mať nebudem je strata času a keď začnem riešiť čo bude zajtra tak som z toho akurat tak nervozna ci som ešte na niečo nezabudla takže to mi velmi k spanku nepomôže :/ tak čo sa vám premiata v hlave pred spaním?

milli11

Niekedy na to, ze bali, ma niekto bali, potom ze spolu chodime a niekedy na sex. Niekedy na problemy, co mam este vybavit. Niekedy na nic, lebo sa mi nechce a niekedy ani nestihnem na nic pomysliet, lebo hned zaspim.

User_37597

pred tym ako som nepracovala som si pomali pred kazdym zaspavanim len tak premietala celi den a aj tak som vzdy skoncila pri zozname ludi ktorych by som dokazala neskutocne vynadat,zboxovat,priklincovat o zem a pri najlepsom odstrelit.ale boli to skor casi ked som chodila do skoly.teraz ked zaspavam tak myslim na to co bude v robote,na co nesmiem zabudnut,na moje tri tajne sny,a samozrejme nesmiem zabudnut na moj zoznam ludi kt by som zabila :D

Linguistics

Pred par dnami som si svojou vlastnou hlupostou privodila asi najhorsi atak paniky a uzkosti, aky som kedy mala - neviem preco, ale rozmyslala som, co 'so mnou bude', ked zomriem, ako sa budem 'citit', no hroza.
Ale vacsinou sa snazim mysliet na nieco prijemne, aby sa mi o tom snivalo, len to nikdy nefunguje ;)

Antie333

...najcastejsie si predstavim,co ma caka dalsi den a potom mam take sny,ze polovica akcnych filmov sa moze ist zakopat :DDD...ale ked som totalne zlincovana,to zaspim najlepsie,ani sa nestihnem prikryt a uz chrrrr :DDDDDD

Slobodna

myslím na príjemné veci, napr. na sex. Snažím sa vytesniť z pamäte všetko negatívne z dňa. A takto isto pozitívne začínam aj deň.

lulu22

keď som v pohode, tak nemyslím na nič, len si prehodnotím, čo som zažila v daný deň a čo ma ešte čaká na ďalší..
ale keď mám stres, niečo ma trápi a pod. tak to je hrozné, veľa premýšlam, domýšlam, vymýšlam :D to by som najradšej nešla na druhý deň ani do práce...