Co je to vlastne pasovnica??

elle

Prečo, ako sa stravujes? Jes polosurove mäso? Inak neviem ako sa to da zistiť. Počula som ževraj clovek pri nej dost chudne a je malatny. Da sa to dostat aj z udeneho masa. Ak mas podozrenie, chod k lekarovi.

aljoska

Pozri si v stolici,či máš nejaké články,sú to také biele "pásiky".Ale možu vychádzat aj mimo stolice.Lieky sú myslím iba na predpis,treba ist k lekárovi.

sasa

Ahojte, a neviete názvy tých liekov. Ja mám tiež nejaké podozrenie, dá sa to zistiť aj v krvi alebo stolicou alebo musím ísť na to vyšetrenie cez konečník?

aljoska

Práve preto je doležité,aby vyšla hlavička.Lebo ak tá ostane tak pásomnica znova dorastie,to by si zistila tak za 4 mesiace,znova by sa objavili články.Ale dnes sú už dobré lieky na to,ktoré vypudia celú pásomnicu aj s hlavičkou.

elle

Ahoj, nemala by si jest dostatočne neupravené mäso, lebo prave v nom sa nachadzaju zarodky, sú to take cierne guličky ako cierne korenie-cele, ktore sa do svalu bylinožravca, napr. kravy dostanu z travy. Dospela pasomnica môže mat dlzku 2-10metrov, a existuje aj druh ktory ma na hlavičke take mini kliestiky ktorymi sa prichití o crevo a tazko sa jej clovek zbaví, stale dorasta od hlavy....

aljoska

Pasomnica je cudzopasník,žije v čreve človeka.Do tela sa dostane tepelne neupravenou stravou,tam sa rozmnoží a ked dorastie do určitej dlžky tak začnú vychádzat články.Jediná pomoc,predpísat lieky a užit.