Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dermaroller

Agnes999

No ja si to nedavam na tvar, mam jazvy na tele. A ano, po aplikacii to mam este nejaky cas zacervenale, cize je asi lepsie to robit vecer pred spanim. A inak nic, ziadne zhrubnutie, odlupovanie, ani to nekrvaca.

Kaaatkaaa

Dakujem.
A po aplikacii mas nejaku cervenu tvar alebo je postupom casu nieco vidiet, nejake zhrubnutie pokozky alebo odlupovanie?

Kaaatkaaa

No len vies, ja uz mam z toho uplny zmätok. Niekto vravi nieco o kremoch,serach,peelingoch o kolagene, o kyseline hyaluronovej a ja fakt neviem co si mam k tomu kupit. Tak hadam to zvladnem bez kremu proti bolesti.
A co pouzivas na dezinfekciu tvare a pristroja?

Agnes999

Kaaatkaaa: Na strie pouzi dermaroler s hrubsimi ihlami - 1-2, na tvar velkost 0,5 alebo 1. Objednat to mozes z ebay: www.ebay.co.uk
Ake kremy k tomu pouzijes nie je velmi dolezite. Mozes pouzit napr. nejaky krem s obsahom kolagenu, ten by mal pomahat s vyhladenim jaziev.
Nekupuj si krem proti bolesti, na niektorych strankach to k tomu predavaju ale je to zbytocne. Ja som si to kupila, pouzivala podla navodu ale bolest mensia nebola. Okrem toho, ta bolest nie je nijak silna a da sa v pohode zvladnut aj bez nejakych anestetik.
Ja to pouzivam zatial kratko, tak na vysledky si este pockam.

Kaaatkaaa

Ahojte.

Ja si chcem objednat dermarolller, s rozmerom problem nemam. No chcem ho pouzit na jazvy po akne a strije na bokoch. Len vobec nerozumiem tomu, co vsetko mam pouzit pri aplikovani dermarolleru. Rozumiem dezinfekcii a aj horucej vode, len neviem ake kremy a sera mam pouzit a hlavne kde ich kupit. Viete mi odporucit nejaku stranku na objednanie pristroja a zaroven aj kozmetickych pripravkov? Mam 20 rokov a urcite nechcem nejake kremy proti vraskam:))
Dakujem

zepalka

Ahojte, vedel by mi tu niekto poradit, aku velkost ihiel mam pouzit, ak mam iba male jazvy po akne? no mam vsak jednu jazvicku po vrede vydutu, tak snad to nebude problem. Ale neviem aku velkost si mam kupit. rozmyslala som ze 0,3 ked vraj ze 0,5 je na hlbsie jazvy. A to mam pouzivat kolagen? ten je iba na zrelu plet nie? to by som velmi nechcela..
Dakujem za kazdu radu

jana0000

caute, mam ho mesiac - pouzivam ho len na tvar a mozem povedat ze je to prva vec pri ktorej fakt vidim nejake ucinky. chodila som na kadejake dermabrazie, ipc, masaze atd. atd. ale nic mi nepomahalo. mam akne a jazvicky. mam 0,5. dost som o tom pocitala. na domace pouzitie je max tato velkost. ucinky nevidno hned, ale prve takto po prvom mesiaci. vsetky tie jazvicky mi akoby napuchli slabucko a dostali taku farbu, ako pokozka okolo. akne sa mi dalo doporiadku uplne (zacala som aj zinok uzivat). objednavala som to cez nechtovyobchodik , boli najlacnejsi a tam bol ako detailny navod s obrazkami - ak by ste si niekde inde hlavne dajte pozor na dokonale dezinfikovanie vsetkeho aj predtym aj potom.

Marcellita

Ahojte,

chcem sa spytat, aku velkost ihiel potrebujem na tvar na jazvy po akne??citala som tu, ze niekto pouziva 1mm niekto 0,5mm na ceskej stranke som dokonca citala, ze na tvar je povolena max. velkost 0,3....a teraz neviem, aku velkost kupit tak ak budete mat cas napiste mi, velmi by ste mi pomohli

davek

no lebo ja mam akne a robil som to aj ked akne mam ako nie priamo tam kde mam akne ale robil som to viac krat tak dufam ze to nejak neposkodim.zatial sa mi nezda aby to skodilo snazim sa vyhybat akne a robit tie miesta kde nemam tak uvidim ale asi budem brat roacuttan a to asi vtedy nebude vhodne dermaroller pouzivat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dermaroller - Fórum - ZDRAVIE.sk