Dermaroller

uzitocnerady

Gramatické chyby si nevšímajte, ponáhlala som sa a neskontrolovala som si to po sebe, snáď vám to však pomôže ;)

uzitocnerady

V prvom rade sa nenehajte oyebat tým, čo su napísala akože kozmetička.. Dermaroller si kupujte široký 0,5 pretože ten je určený na tvár, ostatné sú na telo.. Áno, používa sa na stimuláciu kolagénu v pokožke a vpravujú sa ním vitamíny do pokožky. Čo pred tým ? Do googlu si napíšte prípravky pod dermaroller a tam si vyberiete sérum, ktoré potrebujete.. MALO by sa používať kolagénové, alebo kys. hyalurónová.. Ale pokial máte problémy napr. s akné, tak je tam na to vit. A - RETINOL (RETINOL=Roaccutane!!!) a pokial máte mladú pleť, tak odporúčam tie vítamínové.. Ono tie séra sú strašne ,,drahé,, :D jedno stojí až dve eurá :D ................. Nenehajte na sebe zarábať kozmetičky, všetko im ide do vačku a nejsú to žiadne lekárke učili sa na to primitívnych učňovkách a kurzoch, pamätajte na to !

mmm1212

Ahoj Agnes999, rada by som sa spýtala no to objednávanie prostredníctvom ebay. Aké sú tam poplatky za doručenie a ako sa to platí? Veľmi by mi pomohlo ak by si mi poradila...ďakujem

Martina.Fed.

Ja som nedavno objavila dermaroller s vymenitelnymi hlavicami. Maju ho dokonca v roznych velkostiach ihiel, najdete ho tu: www.cougar.sk

Pouzivam kaviarove kremy od tejto firmy a som zatial velmi spokojna. O tom dermarolleri zatial len rozmyslam. Nema ho nahodou niekot z vas? Napiste skusenost s nim, dakujem.

Agnes999

No ja si to nedavam na tvar, mam jazvy na tele. A ano, po aplikacii to mam este nejaky cas zacervenale, cize je asi lepsie to robit vecer pred spanim. A inak nic, ziadne zhrubnutie, odlupovanie, ani to nekrvaca.

Kaaatkaaa

Dakujem.
A po aplikacii mas nejaku cervenu tvar alebo je postupom casu nieco vidiet, nejake zhrubnutie pokozky alebo odlupovanie?

Kaaatkaaa

No len vies, ja uz mam z toho uplny zmätok. Niekto vravi nieco o kremoch,serach,peelingoch o kolagene, o kyseline hyaluronovej a ja fakt neviem co si mam k tomu kupit. Tak hadam to zvladnem bez kremu proti bolesti.
A co pouzivas na dezinfekciu tvare a pristroja?

Agnes999

Kaaatkaaa: Na strie pouzi dermaroler s hrubsimi ihlami - 1-2, na tvar velkost 0,5 alebo 1. Objednat to mozes z ebay: www.ebay.co.uk
Ake kremy k tomu pouzijes nie je velmi dolezite. Mozes pouzit napr. nejaky krem s obsahom kolagenu, ten by mal pomahat s vyhladenim jaziev.
Nekupuj si krem proti bolesti, na niektorych strankach to k tomu predavaju ale je to zbytocne. Ja som si to kupila, pouzivala podla navodu ale bolest mensia nebola. Okrem toho, ta bolest nie je nijak silna a da sa v pohode zvladnut aj bez nejakych anestetik.
Ja to pouzivam zatial kratko, tak na vysledky si este pockam.

Kaaatkaaa

Ahojte.

Ja si chcem objednat dermarolller, s rozmerom problem nemam. No chcem ho pouzit na jazvy po akne a strije na bokoch. Len vobec nerozumiem tomu, co vsetko mam pouzit pri aplikovani dermarolleru. Rozumiem dezinfekcii a aj horucej vode, len neviem ake kremy a sera mam pouzit a hlavne kde ich kupit. Viete mi odporucit nejaku stranku na objednanie pristroja a zaroven aj kozmetickych pripravkov? Mam 20 rokov a urcite nechcem nejake kremy proti vraskam:))
Dakujem