FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Pukanie-praskanie v uchu

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Pukanie-praskanie v uchu" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    JaneH0211.12.11 10:34??.??.82.233

Vcera vecer ked som isla spat, vsetko bolo ok a dnes odkedy som sa zobudila mi praska (puka) v uchu, ale sustavne, ako keby mi tam vkuse \\\"tiekla voda\\\" alebo ako keby tam bolo vela vzduchu a ten po malych troskach vychadza von = bublinkovanie. Robi to vkuse, bez ohladu na to ci rozpravam, prehltam....

Co to moze byt? Chora som nebola niekolko mesiacov. Dakujem

• JaneH0211.12.11 16:08??.??.82.233

nesla, to viem urcite... a davno som z plavania mala v uciach par dni vodu, no to bol iny pocit, ine "zblnkanie"

toto je take rychle sustavne pukanie, praskanie, vrzganie alebo ako to inak nazvat...

• simka11111.12.11 15:16??.??.89.114

Nenašla ti tam voda pri sprchovani??? Lebo taky problem mal aj môj brat, ale prešlo to... mne tiež puká ale nie v uchu no pri uchu, ale ja mam na to iný dôvod .....

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

• Glukomanán

Glukomanán

Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch), ľudovo nazývaný aj ako „diablov jazyk” je rastlina žijúca na... čítať viac

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch