Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

basa28

zacala som brat tuto antikoncepciu ale musim povedat ze nie som s nou spokojna neviem ci je chyba v nej alebo v mojej gynekologicke.som migrenickaa po poziti tabletky som sa 2 dni nemohla postavit z postele proste horor takze upozornujem zeny so zdravotnymi problemami aby si davali pozor

Ari

aluska:
No neviem či to posúdi, či čo... Počkám na budúci mesiac, ako bude organizmus reagovať, snáď sa to zmení... Ale ak som už takýto problém mala, tak asi mi treba tie trojfázové, keď pri týchto je toto?! A možno si organizmus pýta viac hormónov...neviem! A le s tým Tri-regolom to bolo ozaj fajn. Na deň/hodinu mi presne chodila menzes a teraz?!

Ari

Ahojte...
Brala som 7 rokov Tri-regol, bola som s ním nadmieru spokojná, ale ujo doktor ma presvedčil o zmene, lebo menej hormónov atď... Predpísal mi Lindynette a pri 19tej tabletke sa ukázala menštruácia... Je pravdou, že som bola aj na antibiotikách, ale ak toto bude takto fungovať, tak asi nebudem veľmi spokojná. A ešte pred Tri-regolom som brala Cilest a tam sa vyskytol tento istý problém či od 19 tej tabletky, potom ešte 7 dní a ešte aj prvé 2 tabletky som žila s vložkami... Je možné, že nízka dávka hormónu to robí???

BuBuka

no tak ja ich uzívam uz druhy mesiac a ziadne neziaduce ucinky... sice prvy mesiac sa mi velmo menila nalada a mala som aj mierne nervove zachvaty... ale uz je to v pohode telo si len musi zvyknut:))

ROZVRH

ahoje, ja ich uzivam asi rok, a so ziadnymi vedlajsimi ucinkami som sa nestretla.cize ziadne priberanie na vahe a ani prsia.som spokojna :-)

aluska

wewe este som sice takyto pripad nepocula, ale podla mna to moze byt aj tymi tabletkami ale kludne to moze byt aj niecim inym
chod k doktorke, pekne jej to vysvetli

ked sa berie antikoncepcia tak prve 2-4 mesiace su take kvazi skusobne, cize po nich by to malo prejst ale je to individualne

Wewe1381

Ahojte, chcela by som sa spýtať. Tieto tabletky berim už od decembra, vtedy ma bolievalo brucho, ale doktorka mi povedala,že to je v poriadku... Lenže teraz už 2mesiac keď mi skončí 7dňová prestávka, začnem brat nové balenie a o asi týždeň ma začne bolieť brucho tak, ako keby som mala dostať menštruáciu, ale tá mi skončila pred týždňom... Už je to takto druhý mesiac a každým dňom mám väčšie a väčšie krče a postupne sa to stupňuje a je to ako keby mi pichali ihlu do brucha... Potom prestane, keď príde menštruácia a potom to ide zase odznova. Môže to byť tými tabletkami, aj keď ich beriem už 3mesiace, alebo je to niečo zlé?

ninkaaa

ahojte baby,ake mate skusenosti s touto antikou?ja ju uzivam teprva 3 den........ narastli vam po nej aj prsia,alebo ste pribrali,pripadne nejake ine ucinky?????dakujem