Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

caute baby,
Sloniatko - co sa stalo vcera vecer? ako si to dokaslala, cim a preco?

Baby, chcem vas len podporit, ze sa fakt oplati vytrvat. Mne vaha stala snad 7 mesiacov, ale opät sa to trocha pohlo, takze nezufajte, najmä ak ste uz dost schudli, ono sa to na nejaky cas zastavi, ale treba vytrvat, chce to trpezlivost bozsku a hlavne velku sebadisciplinu. Ono to potom opät pojde dalej, ak vytrvate.
Tak este 3 kg a par cm a som v cieli a uz by som sa v zivote nechcela vahovo a vizazou vratit tam, kde som bola presne pred rokom uf, bola to ale makacka.
Tak to uz len nejako dorazit a potom udrziavat :-).

sloniatko

ahojte baby tak ja som vcera veceru dokaslala skida reci...
lilekk ahoj to nevadi nebolo to take strasne :)
baculka mnam prazenicka :)
helus nedas recept na tu polievku? :)
ja dnes-r-chleba maslo redkovky hlav.salat,potom polka prezreteho bananu,d-ananas a obed maso osmahnute+zeleninka :) dalej neviem :)

Helus

Ahojte dievcata moje ja prave pijem kavicku a mam uvareny zeleny cajik.Prajem vam pekny dnicek,zacina v Ba svietit slniecko.

Helus

Ahojte baby vidim,ze ste sa pekne rozpisali.
lilek mala som kapustovu polievku a v nej mrkvu,sampiony,susene hriby,a mierne pikantnu.este mam trochu na zajtra.Zajtrajsie ranajky-kiwi,banan,desiata-2 jablka,obed-zvysok polievky,a cestoviny s karelabom,olovrant-graham rozok+ syr+paradajka,vecera-Pierko+dusena mrkva podla Macingovej.

lilekk

Maomam - musis byt kocka! podla coho si opisala som si ta predstavila, musis sa skvele citit :)) v dobrom zavidim Tvoju pevnu volu a krasne vysledky :))

Sloniatenko - nevadiiii ja som teraz dosla domov z cvicenia a mala som 2 pohare kofoli co ti poviem :DD
inak ten jogurt acidko lubim ten cokoladovy to je mnamka! :) a to jste to co jite budem isto pozerat aj mne sa lubila uputavka :)

baculka - inak ked mas menzes teraz mozes byt pocas vazenia tazsia, skus sa odvazit az po :)

:) baby ja som veceru pokaslala mala som pohankovu zemlu so salamou, 2 pohare kofoli, a redkovku....no rano idem cvicit hodinu spinning o 7:30 a snad sa polepsi :)

bru nocku :*

baculka

večera : praženica z 1 vajíčka + biela redkvička + 2 paradajky + čínska kapusta
Pár kúskov sójového mäsa

+ hodina a pol polievania na záhrade

baculka

takže ja dnes raňajky hrozno, desiata jablko , obed 230g syru riccota + 2 paradajky + olivy+ čínska kapusta
Olovrant bieldy jogurt+strúhaná kokos+ med+ goji + zelené jablko

A dnes som dostala MS takže už viem prečo som mala včera po dlhej dobe prehrešky :)

Inak sa teším celkom na váženie aj ked som strášne zvedavá a dosť sa aj bojím :/ vážim sa 16. čo je vlastne streda :)

držte sa baby :)

sloniatko

baby a vo stvrtok maju byt ste to co jite 2maxi tuckovia myslim ze manzelia tak si to urcite kuknite ja som videla uputavku a stacilo mi...
dnes=r-chleba syr maslo 2ks redkovka hlavkovy salat,d-ananas,onite syrove potom zachvilu acidko jogurt cokolada chcela somto ochutnat :) a potom konecne neskorsi obed plesnivec+2ks rajcinka,v-trosku duseneho masa+zeleninka no a este som mala tu margit artemis blvy den...

sloniatko

prosto jem uuplne inak.ako predtym som denne dokazala na obed zjest celu pizzu a hned po nej kludne velku ciokoladu a do vecera dalsie dve coko tycinky a vecer napr rezne s kasou zapite kofolou...