Bali ma manželkina sestra.

anička

tvoja švagrina nemá žiadnu úctu sama ku sebe,žiadnu morálku, jednoducho prevyšuje u nej zvierací pud. čo tým vlastne sleduje, mám len a len tisíc a jednu otázku. Má manžela, má deti, máš ty deti, hádam nechce rozbiť vašu rodinu. vieš ja som na takéto veci veľmi nahnevaná až agresívna. Vieš prečo, lebo moja dcéra mala smrteľnú autonehodu a teraz jej deti, moje vnúčatá nemajú mamu. nemožem sa stým zmieriť a ani sa nikdy s tým nezmierim, ale si vobec nepomožem. Moj manžel ma utešuje, že je veľmi in a módne o sebe vyhlasovať, že som šťastne rozvedený, a ja sa pýtam - prečo nemyslíte na svoje deti a urobili ste ich bez výčitiek svedomia s i r o t a m i žijúcich rodičov. Moje vnúčata sú tiež siroty, ale bohužiaľ sa táto skutočnosť nedá zmeniť. Deti vycítia všetko, že sa niečo deje, preto si myslím, že ti to dvíha sebavedomie, že sa švagrina o teba zaujíma, ale hoci ju nepoznám dovolím si tvrdiť, že je z v r á t e n á . Keď je slobodná, nech si hľadá slobodného, keď je vydatá zvyšuje sa jej bezcharakternosť až na n-tu, nech sa venuje deťom a manželovi. Asi jej veľmi dobré a má rebríček životných hodnot na pomýlenej úrovni. Nedaj sa nalákať a neurob, čo by si neskor ľutoval a musel sa za to hanbiť. Páčilo by sa ti to, keby to robili tvoji rodičia, manželka, syn a pod.
Je to téma na dlhé písanie a rozprávanie, nakoľko bezcharakterní ľudia vždy boli aj budú.

AdamKrt

Presne tak, kto to povie prvy, ten ma navrch, lebo tej druhej verzii je uz tazsie uverit.

Stat sa to mne, tak to obratim na svandu a poviem, ci ta jej sestra je tak na tom zle, ze sa snazi zbalit svagra, miesto toho, aby si hladala priatela. Na zaver este dodat, ze je clovek v rozpakoch a je mu to neprijemne.

darkdark

treba to povedat manzelke. urcite. 100%. mam sestru a veeela rokov priatela. sestry mozu byt mrchy, ale rodina take veci vacsinou vobec nevidi. ja by som uverila sestre, aj keby bola ktovieako zla, alebo by som aspon o chlapovi zacala pochybovat. POVEDAT a manzelka si zacne vsimat spravanie sestry. okrem toho - ked sa od teba ako prveho dozvie, ze ta jej segra bali, skor uveri tebe ako naopak, ma to aj nejaky psychologcky nazov (ze clovek sa prikloni k verzii, ktoru pocuje prvu), ale neviem aky.

Deria

Fuha, tak tvoja svagrina je ale pekna svicka! Oh je, od takej mozes cakat skutocne vsetko.
Ako sa chova k tebe v manzelkinej pritomnosti, uplne normalne?

aisha5

Mozes to zariadit tak, ze povies manzelke, nech sa skryje niekam za dvere, ked pride jej sestra, aby bola toho priamym svedkom? druha moznost: tu sa neoplati s jej sestrou nic diskutovat. Ak ju odmietnes, este ten den to zneuzije proti tebe a rozkrici po rodine, ze si ju zvadzal a ty budes v prdeli. Bud si to tajne nahraj, alebo dohodni sa s manzelkou, nech si to vsetko osobne skryte vypocuje. K jej sestre sa spravaj milo az do konca, ona nesmie vycitit, ze ju ides odmietnut, len tak stihnes dokazat svoju nevinu..

xxxxxxxxxxxx

nathalia, keby to spravil co radis, myslis si ze taka suka co vystartuje po svagrovi ze ju nenapadne ako sa pomstit pri odmietnuti? by si neverila ake su furie zeny a coho su schopne ked ich chlap odmietne takym sposobom. Ona hocikedy moze zavolat segre ze po nej on vystartoval a bude mat po manzelstve a nepomoze mu potom nic. Ja by som tiez skor uverila rodine ako manzelovi...ja si myslim zeby to mal manzelke povedat hned nech aj ona vie co ma za segru...

nathália08

ak je tvoja manželka žiarlivá,a ty ju ľúbiš-nevrav jej nič,pokazí sa tak vzťah medzi sestrami.
Ak ti záleží na svojej manželke,pošli jej sestru do kelu-a daj jej jasne najavo,že nech neprovokuje,že to povieš svojej manželke-a aj ked neprestane,daj jej najavo,že ti nie je sympaticka a vyhýbaj sa jej.
Ak to nepomože a bude nadalej provokovat,povedz jej že miluješ iba svoju ženu,a nikdy jej nebudeš neverný.Ale ak si rozhodnutý povedat to manželke,tak to urob.Všetko máš ty vo svojich rukách.