ak nie,tak potom nechcem dychat

Lily.

je to na hranici znesitelnosti, pripadam si ako v nejakej tmavej uzkej komore zamknuta na 100zamkov, nic nevidno, neda sa dobre dychat a "On", co by to ako jediny mohol otvorit to nikdy neurobi a ja nevladzem, nemam sil, musim tam ostat, sadnut si do kuta - zenie ma to absolutnej izolacie, vzdy som mala tendensiu k nej smerovat, no tentoraz je to skoro nezvratne

Milky

Ja sa nestazujem. A preto davam kazdemu jednemu cloviecikovi na svete nadej, ze i na neho caka taketo stastie.. A momentalny neuspech vo vztahu znamena krok blizsie k tomu spravnemu.

Milky

Ja sa nestazujem. A preto davam kazdemu jednemu cloviecikovi na svete nadej, ze i na neho caka taketo stastie.. A momentalny neuspech vo vztahu znamena krok blizsie k tomu spravnemu.

Milky

Lily
Jednoducho, inzerat na zoznamke.
Vyrobili sa dalsie kluce od mojho bytu. Emailom sme sa dohodli, ze budto sa budeme niekolko mesiacov otukavat, alebo sa ku mne vo vsetkej pocestnosti pristahuje na 4 dni a uvidime ci si sadneme. Dal som jej kluce a zistili sme, ano :o)

Lily.

Ahoj Milky, mna by zaujimalo, kde a za akych okolnosti si "ju" potom stretol.
Nestastny 676, ja to "takto" mam furt a nechapem, preco sa ta situacia javi celkom inak, nez ako ju vnimam. Akoby cosi vo mne nebolo schopne uverit tomu, co sa napovrch deje (nechce ma ako partnerku, nechce so mnou chodit ani nic podobne okrem sexu a pritom ma ma hlboko rad). Chyba je len v tom, ze do mna nie je zalubeny, neciti, ze ma miluje, pricom ja to citim za nas oboch a to je nieco priserne. Pripadam si akoby som bola schizofrenik, ktory preziva nieco celkom ine, nez co sa sktuocne deje - jednostrannu lasku.

Milky

Mam 36, do svojej 30tky som si to myslel tiez.
Potom som stretol ju, do 3 mesiacov bola svatba a sme viac ako 5 rokov spolu.
Chcel som povedat, ze urcite ta caka nieco ine, lepsie, a viazat sa (mysliet) na momentalny neuspech nepomoze.
To ze nemas stastie teraz neznamena ze zajtra ho nebudes mat viac ako vsetci ostatny dohromady..
Ak si mal pocit, ze som ta chcel zhodit, urcite to tak nebolo.

nestastny676

MILKY,styl pisania mi je v tejto tazkej chvili ukradnuty,a ver mi ze uz mam v zivote vela za sebou,aj zleho aj dobreho.nie som ziaden 20 rocny pubertiak...neodsudzuj ma na zaklade niecoho,co je len pismo. prisiel som sa na toto forum "vykricat" pretoze aj ja mam pravo byt stastny !!!