Vyse tyzdna neustale zavrate, tocenie hlavy, problem zaostrit - uz nevladzem

Príspevok v téme: Vyse tyzdna neustale zavrate, tocenie hlavy, problem zaostrit - uz nevladzem
zuzana65

Ahojte,len som sa chcela opytat ci sa s tym niekto nahodou nestretol. Posledne dva-tri tyzdne mam nieco ako tocenie hlavy,ako keby predmety na ktore pozeram nestali,ale hybu sa,kmitaju. Dalo by sa to prirovnat k pocitu opitosti. Neviem sa poraidne sustredit na tie predmety,ubiehaju mi prec. Zacalo to najprv iba v noci,potom postupne aj cez den a posledny tyzden a 1 den to mam uz vkuse. Ani na sekundu sa mi neprestane tocit hlava alebo ako to nazvat. V pondelok som s tym bola u doktorky a tam mi prislo az tak zle,ze som sa nevedela ani postavit ani posadit,lebo som mala pocit,ze niekde spadnem. Tak ma vzali na centralny prijem do nemocnice a tam mi urobili vsetky vysetrenia,interne,krv,tlak,neurologia,krcne,vysetrenie sluchu,ocne...a vsetko z toho je v poriadku. Bola som este na ortopedii a odtial ma poslali na rehabilitaciu,ze mam velmi stuhnutu krcnu chrbticu. Tak odvtedy hovoria,ze to je asi z toho. Teraz chodim na rehabilitaciu,davaju mi masaz sije,laser,ultrazvuk a take natahovanie krku(neviem ako sa to vola) ale zatial to nezabera. Bola som uz 3krat(cakaju am este 2 sednia) a stale mi je rovnako zle. Uz som zufala,neviem co mam robit. Takto sa neda zit,ked sa vsetko toci. Studujem na VS,prave teraz mam skuskove a knihu som v roke nemala uz vye tyzdna,lebo pismenka mi utekaju. Nemam pozerat telku,byt za pc,citat si. Moje otazky su ci sa niekto s niecim takym nestretol. Alebo nejaky typ,co by to mohlo byt. Hocijaka rada ma velmi potesi. A este neviem niekto ako sa take veci risia v skole? Ked je niekto dlhodobo chori? Lebo prerusit studium zatial nechcem,stale cakam,ze sa to zlepsi .

Súvisiaci obsah

Janko86

Tieto problémy mám už tri roky, prešiel som všetkými možnými vyšetreniami (neurologia, očné, endokrynológia, krčné,...), lekári sa všade vyjadrili, že moja diagnóza nieje zistená. Osobne to pripisujem dlhodobej práci na pc. Možno by bolo fajn, ak by sme vytvorili skupinu ľudí s podobnými problémami, aby sa to mohlo zdravotne lepšie preskúmať, poprípade aj špecifikovať konkrétna diagnóza.

Iiiii

Ak máš aj horúčku, tak môže ísť o to, že sa na teba niekto veľmi silno pozrel a tým ti poškodil. Treba si dať u nejakej starej babky spraviť tzv. uhlíkovú vodu.

jacama U

je to krcna chrbtica,, ja som nieco podobne mala dva roky ,kym som si na to nezvykla ,a potom som to uz ani nevnimala , ono nase zmyslanie nejaky problem vie aj strojnasobit , ani o tom nevieme ,staci sa len vylakat a zaoberat sa tym dokola ,behanie po DR a toto vsetko len prispieva ku kolotocu a zapodievanim sa tym a tym tento problem len krmime ,krmime to v nasej hlave a potom sa citime velmi zle , treba to ignorovat ,neriesit , viem ,ze je to tazke ,lebo to tak citime ..ale ja som si tym presla , a strach je najvacsia choroba !( na CT a magnetickej rez ,mi vyslo ,ze som zdrava ,tak si vravim NIC MI NIE JE A BODKA )........ ja som sa z toho dostala rezignovanim ,radostov zo zivota , ignoraciou co sa mi deje .a aj ked to v podvedomi citim , tak to nevnimam a zijem si svoj zivot . :)

DevonshireRoad5

Ahojte.Mam tie iste priznaky.Kazdy den prezim s tociacou sa hlavou, nie je to ze stracam rovnovahu alebo padam.Zijem v zahranici a zdravotnictvo tu je na omnoho horsej urovni nez na Slovensku.Tocenie hlavy mam uz cca 2 mesiace a zatial mi len zobrali krv a urobili ekg vsetko som mala v norme.Teraz mesiac musim cakat kym mi daju datum na nejake specialne oddelenie kde riesia problemy z chrbticou atd.No katastrofa.Inak prisla som na to, ze ked cvicim je mi lepsie takze si kazde rano po prebudeni zacvicim 5 tibetanov.Akonahle vyneham jeden den tocenie sa zhorsi.

ira vladic

Ahojte,uz mesiac a pol sa mi toci hlava.Miha sa mi podlaha,niekedy nemozem ist sama ani na wc.Vadia mi v obchodoch svetla.Ked vydem von do zimy,picha ma v obidvoch usiach a ked pridem zo zimy do tepla,usi ma zacnu svrbet.Dnes do rana ma zacala boliet v hornej casti chrbtica.Rano som skusala cviky na krcnu chrbticu,no vela som nevladala,lebo sa mi hlava tocila pri tych cvikoch este viac.Uzivam Ginko na prekrvenie,VERTIGOHEEL a BETAHYSTIN MYLAN 16mg,no necitim zlepsenie.V poslednom case som mala dost velky stres,pripisujem to aj k tomu.Bola som u lekarky a ta mi povedala ze tocenie hlavy nie je choroba.Ak mate niekto podobne skusenosti,budem rada ked mi napisete.DAKUJEM...

nikolas232

Ahojte mam 15 rokov a mam toci sa mi hlava niekedy sa mi sumi v usiach chce sa mi vracat take ako tocenie hlavy neviem co to je uz to mam 2 tyzdne neviem od coho to je moze to byt z pocitaca alebo ta chrbitca prosim poradte mi

duk

mal som to iste, cca 2 roky do zadu lekar na nic nedosiel absolvoval som vela vysetreni vsetko v norme.
Ustupilo to same. (menej stresu, menej hrbenia, viac spania, termalne kupaliska, masaze)

Teraz to mam opat, a mam to len striedavo, par hodin klud a potom aj par hodin v kuse.
Dosiel som na sposob co mi pomaha a preto som dosiel na zaver ze je to krcnou chrbticou.

Skus si chytit hlavu pod celuste ked je najhorsie a snaz sa ju tahat smerom nahor(odlahcit krcne stavce) okamzite vidim zlepsenie o 100%. Zacinam choodit na masaze a skusam si davat pozor ako sedim za pocitacom a skusam viac cvicit. ustupuje ale zatial pomaly, kedze posledne som to mal cca 2 mesiace a teraz len mesiac tak si davam cas ze to ustupi.

Nataliana

zvyknete si ..to mas este dobre ja to mam cca dva roky bola som u doktorky a ta ma poslala maximalne na ocne a krcne :) zajtra idem na EKG a ako to poznam vsetko bude v poriadku ale len na papieroch v mojom tele tak ci tak nie ja som sa s tym uz naucila zit ..lekari ti npomozu