Meizitang.....na chudnutie

malaanka

kilečko
prečo tu rýpeš?
Jasne ti všetky ostatné povedali,že si tu vymieňame názory tie,ktoré sme si objednali.
Prečo vlastne píšeš do tejto témy,keď sa ťa netýka?
O čo ti vlastne ide?
Prečo provokuješ?
Ale po prečítaní tvojich príspevkov som zistila,že ty tiež potrebuješ schudnúť,keďže si písala,citujem "Inač nechcem sa chváliť,ale od 7.1. som zo zdravej stravy už schudla 1,5 kg"
Tak teraz ti ja poviem,že schudnúť 1,5 kg za dva a pol dňa nie je možné.
Váha ti to mohla ukázať,ale to nie je pravé chudnutie,to si sa len dôkladne vyprázdnila.
Pre ostatné
budem naozaj rada,keď sem budete písať aj naďalej a budeme si vymieňať svoje skúsenosti.
Ja mám ešte jedno balenie z iného zdroja(už sa nedá odtiaľ obj.) a je pravé,takže ho začnem tiež brať a budem písať ako na mňa pôsobí.
Nedajme sa znechutiť provokatérmi.A je to naša vec ako a o čom si píšeme.
Koho to nudí alebo nezaujíma,ten nech sem nechodí a neprispieva.
Hlavne keď sa ho tá téma vôbec netýka.
Pekný zbytok večera všetkým.

zuzu1

Malanka ja si myslím že tie tabletky mame všetky rovnake nemyslím že by pomiešali prave s falošnými ak ich uživaš uvidíš po určitom čase či po nich chudneš alebo nie

malaanka

nebola som tu od včera a nestačím sa čudovať
všetkým okrem kilečka a tiger6
Koho zaujíma,tak ja mám fake.
Ale to teraz vôbec nie je podstatné.
Páči sa mi ako si tu vymieňame svoje skúsenosti a všetkým,ktorí pociťujú smäd a nemajú hlad,tak tie tabl.sú pravé
tiger6
nečítaj túto tému,keď je pre teba nudná
Prečo vôbec toto čítaš,keď ťa to nezaujíma
Alebo si sem nakukol preto,že tiež potrebuješ schudnúť?
rikki
podľa popisu máš fake ako aj ja.

zuzu1

baby ja ich uživam 5 den myslim že zaberaju lebo nie som hladna a menej jem uvidíme tak po tyždni dvoch či sme schudli držte sa ak schudneme ešte si objedname

kilecko

MAJA67 to vy ste trapne ,ked ste naleteli na fake tabletky a co tak chudnut bez nich to je pre teba isto tazke budes mat isto komplex.
doschudnutia

Maja67

BABY, NAD TRAPNYMI LUDMI SA TREBA IBA POUSMIAT, KILECKO PATRI MEDZI NICH, NEREAGUJTE NA NEHO, LEBO TO HO IRITUJE A RIESI SI SVOJE KOMPLEXI.