Uzivanie HAK bez prestavky

Príspevok v téme: Uzivanie HAK bez prestavky
dazdovka666

Snad tu takato tema nie je, nerada by som vytvarala duplicitne... Toto leto by som chcela HAK uzivat bez 7dnovej prestavky. Asi tak 3 cykly za sebou, nech mi kramy nestrpcuju dovolenkovy zivot :). Este som HAK nikdy takto neuzivala, preto sa chcem spytat, ci s tym mate nejake skusenosti, ci hrozia nejake pripadne vedlajsie ucinky...

dazdovka666

No tak uz mozem pisat svoju skusenost, kedze mam za sebou cely cyklus... Vsetko bez problemov, ziadne spinenie, kramy som dostala presne v den, kedy dostavam a skoncili v den, kedy koncia. Fajn pocit, mat to pod kontrolou :), dufam, ze nabuduce to nejak nezblbne :)

sisente

Brala som roky Cilest a neskor Mercilon tak, ze som prestavku robila tak 4x do roka, ak su to tabletky s rovnakou davkou, tak sa to kludne moze. V amerike tym ziju straaasne dlho zeny, len my sme tu pozadu. A ziadne spinenie ani nic som ja nemala ani raz...

dazdovka666

No, uvidime, mozno to vyskusam uz popredu. Beriem Belaru, problemy ziadne. Najlepsie bude, ked zacnem kramovat uprostred stanovacky :D

geekygirl7

Pokial viem, tak na to su urcene len niektore druhy HAK napriklad jeanine. Ale stale nie je zarucene, ze nebudes napriklad spinit cely mesiac.

tpch

Mas monofazicku HAK, dufam? Niekedy pri velmi nizkodavkovej sa moze stat, ze zelany efekt sa nedostavi. Ale ak si na nu uz zvyknuta a nerobi ti subjektivne problemy, tak no problem.

lionesssssss

dazdovka, ale veď nemusíš brať tri plátky za sebou, veď si poposúvaj krámy tak ako potrebuješ podľa dovolenky

sa ti môže veľmi ľahko stať,že z tých troch plátkov za sebou budeš aj tak špiniť (kľudne aj dva -tri týždne) a to potom len bude strpčený život