Krivé obvinenie

Príspevok v téme: Krivé obvinenie
IVAN444

Máme problemy nejakých paru týždnov s priateľkov a dnes sa mi prestala ozývať ked som snou písal.
Totálne som to pokašľal a prvý krat v živote som spravil to, že asi išla niekam vonku a kto vie či s nejakým chalpom nie je atd... nikdy som to nespravil. Neviem čo mam robiť.

Ostal som sa debila, čo si aj zaslúžim. Vraj jej neverí, čo si myslim o nej atd...

Je mi na nič zo mna, veľmi mi je zle a buši mi srdce... z toho čo som spravil, nie som taký, neviem čo mi preplo, je na mna veľa teraz toho...

AKo to mam odčiniť, teraz som u nej totálne na nule,

Ali bali

Mne na tvojej verzii vášho vzťahu niečo nesedí , neviem , mám pocit , že sa robíš lepší ako v skutočnosti si ...Ako môže o sebe sám niekto dookola písať , ja som dobrý , dávam jej všetko ...Stále sa iba ľutuješ .Zdá sa mi , ako by si si ten vzťah vysníval a ona ho až tak vážne nebrala od začiatku . Máš komplexy zo svojho vzhľadu a ju preto podozrievaš aj z toho , čo neurobila ...Ona sa možno ešte ani nerozhodla , či ťa chce a ty už ju dusíš a podozrievaš z nevery so susedom , s ktorým si na rozdiel od teba rozumie ... Pôsobíš ako uplakaný chlapec , a ako taký ju asi nezaujmeš :-(

Abe.

Ivan: Ona uz davno mala ineho. Drzala si ta ako rezervu. A snazi sa ti pri rozchode ublizit. Uz na zaciatku som ti povedal ze ti nema co ponuknut.

Abe.

Ivvan: Ta zena si ta nezasluzi. Je to nezrele decko, ktore nevie co je to laska. Laska je schopnost davat, je to vernost, je to naplnena buducnost. Samozrejme aj sex. :-) www.youtube.com Hladaj zrele ovocie, nie kysle nezrele z ktoreho ta bude boliet v brucho. Hladaj zenu cez kostol, nie cez postel. :-)

piktogram

krasny priklad toho, ako si chlap a zena nemozu rozumiet. jeden hovori a, druhy b.

nic z toho, co pises som nepovedala. to, ze si si to ty tak vysvetlil, to je tvoj problem. a takisto to, ze sa ti to nepaci je tvoj problem. pisem len to, co sa v nej zrejme odohrava (nepisem o tom, co sa stalo, alebo nestalo.. to uz je fuk). ak to nechces pochopit, zase len tvoj problem. mne je to jedno.

zakladny problem vidim v tvojich ocakavaniach voci nej. ale ona nie je povinna tvojim ocakavaniam zodpovedat. a takisto naopak.

ak ju ale chces obvinovat, ze to teraz ona je ta zla, lebo nechce.. do toho. aj tak to ani tebe, ani nicomu nepomoze. a takto s tym (a nou) nepohnes. rob ako myslis, je to tvoj zivot.

a ak sa ti nepaci opacny nazor, aky ocakavas.. tak sem nepis. viac sa ani k tejto teme, ani na tvoju adresu vyjadrovat nebudem.

melindaaa

IVAN

dobre robis, dobre si zacal rozmyslat... neodpisuj, odosobni sa od nej uplne, hadam by si nechcel takuto zenu... uz som pisala, ze ked spravila z toho taku dramu tak by sa to len stupnovalo k horsiemu a toto by ti zakazdym vyhodila na oci a teba by tym uzemnila pretoze vie, ako ta to stvalo.. neviem ci je taka tvrdohlava alebo za tym nieco je. Nikto nema rad krivdu ale na druhej strane je to oproti inym problemom vo vztahoch len malickost...asi to tak ma byt, zrejme ta caka nieco lepsie v zivote :)..zober si ponaucenie. Urcite nervami a vycitkami nic nevyriesis. Jeden clovek mi raz povedal ( ked som bola sklamana z rochodu) aby som odpustila, zobrala si z toho vztahu to dobre co bolo a na zle zabudla.. chvilu mi to trvalo ale dokazala som to....skus to aj ty :)

IVAN444

Piktorgram nehenvaj sa ale píšeš čisté hluposti...
Ona ma tiež obvinila z niečoho podobného a ja som jej ospravedlnenie potom prijal a bol som s nou dalej. A nerobil som žiadne sceny ale poslal som jednu dvojzmyselnu smsku. !!
Stalo sa to raz a to je všetko...
Ak by chcela tak by odpustila, ale je to o niečom inom... Aj tak mám pocit, že to bola otázka času a toto jej tak akurat dobre padlo na zdôvodnenie...

Kašlem na to aj ked je to ťažké, ale nebudem sa utrapovať a ničiť sa. Ja viem z mojho pohľadu čo som robil pre vzťah ja a čo ona... Kolko krát mi ona niečo vyčítala a boli to hluposti a ja som jej to vysvetlil prijal jej nazor a ak sa ospravedl. tak som jej odpustil...
Tak nemaj závery typu že toto bola rana neskutočná atd,, bola to jedna blba dvojzmyselná smska, po ktorej sa člvoek urazi povie svoje a ked ho ten druhý 1000 krat žiada o odspustenie a stalo sa to prvý krat od začiatku a vôbec nie som žiarlivý psychopad, ale dala mi dôvod na to aby som si to myslel tak ...
Nemám slov...

piktogram

vies, co je vtipne?! ironia.

vacsinou sa takto spravaju zeny, pretoze maju strach, ze budu podvedene. a vies, ako na taketo nieco reaguje 90% chlapov? bud rozchodom (nedoveruje mi), alebo neverou (naschval, aby mala na co ziarlit).

skus sam seba polozit do tej istej situacie.. ako by si reagoval ty?! samozrejme, teraz budes k sebe vo svojej odpovedi benevolentny, pretoze ty uz si tu CHYBU spravil. moj tip: minimalne by si zvazoval rozchod.

nedavam ti nic "vyzierat", doebkat sa vies aj sam. chcem, aby si chapal, preco sa jej to tak dotklo.

piktogram

no moj zlaty, posral si to :) stava sa, kazdemu. urobil si co si mohol, tj. ospravedlnil si sa. odpustenie je na nej, do toho ju nutit nemozes. a ak nechce, tak nechce. zmier sa s tym.

vezmi si z toho ponaucenie a nabuduce uz taku volovinu nerob. je totiz ine byt trocha ziarlivy a ine niekoho obvinit z niecoho, co nikdy neurobil.. a na co ty nemas priamy dokaz. alebo sa nebodaj spravala tvoja ex-priatelka tak, ze mas padny dovod o jej vernosti, ci lojalite pochybovat?! ona predsa za susedove reci a ciny nemoze.

ani tebe by sa nepacilo, keby ta obvinili z kradeze a bez riadneho procesu strcili na 10 rokov do basy. viem, ine situacie, ale podstata je rovnaka.

IVAN444

DO 30, no tak jasné, lebo čim máš viac rokov, máš viac skuseností a berieš to ináč... Ale daleko k nej nemám... vrátiť tak čas, a mať zas nejakých 20 tak ...