Prvý sex - aka najlepsia poloha na najlahsie vsunutie penisu

pelo

Ahoj no ja tu teraz napisem nieco za co bude polovicu ludi do mna dzubat..Moja frajerka je velmi vyvynute dievca,ale to nic nemeni na fakte ze prvy sex sme spolu mali po 5 mesiacoch chodenia.Ja som mal 17 a ona 14!!je pekne sice ze na prvy pohlad vyzera na 18 ale aj tak je to mlade telicko.No uz ked zachadzam do detialov tak mam dlzku podla svojho aktualneho veku to znamena 18 co nieje malo a prvy krat sme to robili tak ze ona si na mna sadla..To ju vsak bolelo tak sme dali misionara a zostala to nasa najoblubenejsia poloha doteraz..Teraz ju uz neboli len mi sem tam povie ze ma pocit akoby ho mala az z zaludku ked idem nadoraz.Takze odporucam misionara a poriadne roztiahni nozicky a nech ti prstami aspon kus rozmasiruje derocku lebo ta to bude velmi bolet ked do teba naraz vhupne..vela zdaru

wanda285

Ja som to prvy krat mala v misionarskej je to najlepsie..ked ta to bude boliet povedz mu aby siel pomalsie,mna to nebolelo vobec ..ale rada na to spominam doteraz....

ZyxerkA

tiez sa pridavam k misionarskej polohe, ale ked to pre Teba bude bolestive, a partner na Tebe bude lezat, nebude to bohvieco..

u mna to bola poloha odzadu.. ak by Ta to bolelo, mozes sa jednoducho vysmyknut von =;)

gurua

pozeram ze to je trochu starsia tema, ale ten certik ved mal pravdu nemyslel to zle, mal pravdu v tom ze naco uz maju spolu pohlavne zit ked este neskusali a nespoznavali ine veci, ja som zacinala s prstovanim a celkovym oralom tym som poznavala jeho telo a on moje je to lepsia priprava ako taky sok po roztiahnuti noh,,