ani neviem ako mam nazvat tuto temu

Príspevok v téme: ani neviem ako mam nazvat tuto temu
User_37597

nepytam si radu,ani p.cung,ani vysmech.
skor by som chcela vediet ci uz sa citila niektora z vas tak ako ja.tak divne az neprijemne.
predpokladam ze vela z vas uz bolo v situacii kedy partner menil zamestnanie,no a nikdy vas nenapadlo co ak tam stretne inu?co ak si snou zacne?co ak to presne takto skonci?
neni to panika-skor by som to nazvala mierna obava na zaklade toho ze sa to uz raz stalo s byvalim.a prave preto rozmyslam ci sa to nemoze stat znova.
bola uz jedna z vas v tejto situacii?ako sa vyvinula?

ja naozaj nehladam radu a vase silno poucne komentare o tom ake ste podaktore emancipovane a samostatne zeny,chcem vediet ci ste to uz zazili.
dik

xxxxxxxxxxxx

ano pokial partnerovi neveris, nedoverujes mu tak o com ten vztah vlastne je? :-/ nechcem sa ti tu posmievat o to mi nejde...len mi to pride "chore" podozrievat niekoho z niecoho aj ked nemas dovod. To ze sa to stalo s byvalim este neznamena ze su taki isti vsetci ...

dana660xz

bibisa, no ja som v takejto situacii v podstate permanentne. ale nie pri prechode do ineho zamestnania. nezaťažuje ma to síce, ale kdesi vzadu v hlave mi vyskakuje taka myslienka, či niekde nejaku inu nespoznal a tak, ved to asi pozans. ja neviem, mozno som chora, a mozno len ziarliva, co je viem, mozno aj to sebavedomie mam nizke, hmm neviem. ale som s drahym cez 3 roky a zatial mi bol verny, teda myslim si :)

User_37597

hej hej vsimla som si ze si budu pisat co chcu.ono poslednu dobu tu ani nevidim normalne rady len vysmech.
chore?neviem ako pre koho.
za to ze neverim nemam mat vztah?to mi pride chore.

Annika1987

ja som to este nezazila a aj tak, ked kedysi partner nastupoval do zamestnania, tak som si chcela otuknut, co tam bude mat za kolegyne a bola som najskor ziarliva, kym som ich nespoznala. a to je asi normalne - ak ide tvoj chlap na nove miesto (nielen praca, ale nova zaluba alebo cokolvek), kde sa bude pravidelne stretavat s novymi zenami, tak nikdy nevies, koho moze stretnut, a asi preto si z toho nervozna. naviac, ak uz mas taku skusenost za sebou, tym viac na to myslis.

xxxxxxxxxxxx

nezazila. a bud partnerovi verim alebo nemam vztah... toto je verejne forum a ludia si tu budu pisat co chcu... uz ked sa zena zoziera takymito otazkami a este nikde nic - je to chore...