Chcem si umyť ruky

Sova-ethel

Ahojte,dnes som si vas opät kukla...som rada ze ste vsetci ok.Turecko je nadherne!skoda,ze to tak rychlo ubehlo:(( Panči:je to super,keď si ťa môžem pretáčať!!!:)))

pančucha

:)
viete, ze som celkom tešivá ?zajtra piatoček..len ma akosi tlačí čas. Cakam dolezity telefonat, ktory znamena, ze zase budem ,,pojazdna". Vraj dnes alebo zajtra.Dnes som nesla na pohreb a hovor nikde. Zajtra sa robim, ze neviem trafit bratrancovi na promociu, lebo mam vazny plan (letisko :D) a ked mi to prekazi ten hovor, tak asi zosaliem. POINTA : radsej ziadne fabulovanie, pretpoze ja mama taku smolu, ze ked si nieco vymyslim, vzdy na to doplatim...asi mi nie je rozumiet, ale to nic. to si len tak verejne hundrem pod nos :).
MAM VAS VSETKYCH VELMI RADA ♥♥♥♥♥

katty192

panči, ja si ťa tak predstavujem v tom bratislavskom svete a musím uznať, ešte pre takých pár ľudí ako si ty, môj averz voči bratislave sa postupne mení...
ďakujem, nastavujem sa na príjem energie:)
dee, toto by som tiež nedokázala, hľadať tak dlho na nete obrázok do oznamka, keď si vezmem do úvahy, že u mňa žiadne oznamko nebolo:)
dnes sa idem dať zoškrabať zo steny, máme po akcii, ktorá dopadla (radšej bez komentára), tak tá energia mi celkom bodne:)
pekný deň prajem

Deeee

Panci, tak ty si dobre cislo teda..... Viem si predstavit tu manzelku, ako sa tvarila....a preco mu vlastne cita sms(zalozime temu):o))
Katuska dakujem....obrazok na to oznamko som hladala na nete asi tri hodiny, lebo som nevedela ako symbolom vyjadrit napln mojej prace.
Krasny dnik vam vsetkym prajem
♥♥♥

panča

Ahojky, je na dovolenke v Turecku.Nechapem, ako som si mohla vsugerovat, ze pride vcera...zdalo sa mi divne, ze isli na taku kratku dobu, ale moja autosugescia je silnejsia, ako to-ze by som si v mobile precitala sms-ku :DDD.To az potom, ked to lietadlo so znacnym meskanim uz vsetci opustili aetka stale nikde :ň-. Inak sama sa divim, ze mi to bolo smiesne a nezabila som samu seba. No nic, o to viac sa tesim na to prave stretko :).

No a pokracovanie pribehu o tom, ze som si svoj nick zvolila spravne..kedze uz poznam autobusove spojenie na letisko, v navale radosti som napisala sms-ku nasej dee, ze ci by tam so mnou v piatok nesla.Dnes rano mi volala nejaka pani, ze ci som pisala sms jej muzovi :). Takze situacia ako ked som Denke pisala gratulaciu k meninam...moja sprava zase isla tomu ukecanemu chlapikovi, ktory sa zrejme rad otaca za suknami (preto vtedy nechcel zliezt z linky a stalew sa cosi vypytoval) -ibaze dnes ho zastupila byvala manzelka. Pointa -zase mam zle cislo na DEE. Ja som fakt panika na x-tu. Ale co uz, hlavne ze sa tesim zo zivota, no nie ?

PS : posielam Ti kus zo svojej energie, nech zdolas vsetky prekazky a podnozky (co Ti skacu pod nohy a snazia sa Ta podknut a zlomit)

katty192

páči sa mi panči, že si nestratila svoj vlastný úsudok, zároveň nezabúdaš na priateľov, čo si komu sľúbila... perfektné:)
ja sa nažím udržať si svoju tvár a neklesnúť... tiež perfektné:))
prajem krásne dni všetkým:)