Chcem si umyť ruky

SHAKTI

jesus maria!! vsetko dokopy! moj,pod polutujem ta,aj ked po funuse :-)) to ide s vekom samko,tiez sa kadeco uz na mna zacina lepit a akosi je viac prace s tym udrzat toto telicko mlade a zdrave,uz nie sme hold najmladsi a hriechy mladosti sa zacinaju prejavovat :-DD
sami,nerada,ale idem skocit rybicku do posteli a riadne sa zakutat,aby nefukalo :-)
bru nocku vsetkym..

samko r.

Keď som bol pri PC, nebola si tu ty ani Elka, dochádzali "sem" len takí ktorých nepoznám. Akurát sme si s Elkou písali niekoľkokrát maily.

SHAKTI

ňooo ja nemam rada sutazivost.. vzdy sa to zvrhne :-) a na co sutazit?? kazdy sme predsa dobry!

ako to ze o tom neviem samko,ze si bol chory?? vrrrrrrr :-)

samko r.

Ozaj, ja to tiež nechcem pozerať, ale počujem to z vedľajšej izby. mne je toto proti srsti takéto súťaže...

samko r.

Dúfam že tento týždeň už bolieť nič nebude, lebo 2 týždne som si vytrpel ako kôň. Bol som pomaly ako chodiaca apatiéka.

SHAKTI

sami nestras ma!! :-) uz som sa zlakla,ze ta nieco bolka :-)
mne sa to nechce pozerat,idem zalahnut,lebo ma mamca dnes nakazila pracou :-))
cmukes vsetkym na cielko a bru :-)

samko r.

Ále videl aké je to tu prázdne, čo tu už nik nechodí? Som zvedavý kto vyhrá v teste národa, bojím sa aby sme neprepadli, lebo Jozefa nevzali vraj nemá potrebnú výšku a poriadnu "tlačenku". Chcel som ho nominovať v téme "najlepší politik".