Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chcem si umyť ruky

mamca

Všetci sme deťušiky,všetci,moji zlatí... A to dieťa netreba objavovať,ono je v nás stále... Tie chvíle čistého zvonivého smiechu... i sĺz... hanblivého úsmevu... zvedavosti... :)

katty19

škoda, že nie som deťúšik, mamuška, chcela by som, ver, ale som už dospelá a tak objaviť v sebe dušu dieťaťa je vrátiť sa k pravde a to je také ťažkéééé

lilith

Ahojte anieliky:-))) a konečne oddychujem po dnešnom kuchárskom dni:))a ty mamca kde si ušla? Ahoj ethelka,katuška...:))))

katty19

a pointa? že na uspokojenie potreby skutočne potrebuje dospelého a ešte, tá potreba nie je výmysel, je skutočná a pravá

katty19

nielen v pohľade, aj v potrebách detí je ukrytá pravda, keď tu mám napríklad najmenšiu neter a vidím ju chodiť a prenášať ten kočík a bábiky... dobre, bola som s ňou vo Zvolene a tam býva švagrinina sestra, ona jej nedovolila chodiť po šuflíkoch a vyťahovať veci a ja hovorím je to prirodzená potreba, dieťa potrebuje objavovať svet, zostať odkázaný na pár hračiek je blbosť a to je tá potreba a keď sa k tomu pridá aj láska a začnem sa zaoberať maličkej svetom, tak potom z toho výjde aj vytrhnutie
ale to možu byť iba dočasné veci, jasné, ale sú najdoležitejšie a preto riešením:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk