Aký typ človeka vám najviac vadí?

Príspevok v téme: Aký typ človeka vám najviac vadí?
martina0222

Chcela by som otvoriť konverzáciu na tému ktoré povahy nemôžete vystáť. Je tu téma, že niekomu vadia falošní ľudia, ja by som z tých falošných vybrala Manipulátorov. Manipulátor nikdy nie je k nikomu priamy a čestný, vždy robí a hovorí len tú časť pravdy/polopravdy, ktorá jemu vyhovuje. Utajuje dôležité fakty, privádza ľudí do situácií, kde vie, že sa necítia isto a znervózňuje ich, snaží sa u vás vyvolať pocit, že mu niečo dlhujete, alebo že ho potrebujete.. často skáče do rečí, samovoľne mení tému, nenechá vás vyjadriť svoj názor, núti vás hovoriť vtedy, keď sa vyjadriť nechcete..a to je jedno, či ste jeho matka, manželka, kolega, správa sa tak automaticky ku každému. Takých ľudí nedokážem vystáť. Väčšinou na mňa tie ich ťahy nefungujú, ale hrozne ma obťažuje s nimi jednať. Je to proste smiešne takéto správanie... a takých ľudí je strašne veľa, určite aj vy poznáte niekolko. Pre mňa sú to prehnilé, skazené, sebecké duše, čo si zaslúžia zhniť v pekle!

xenixa123

nemám rada ľudí ktorý si nevážia čo majú a povyšujú sa nad druhých a pri tom napr.zabudli odkiaľ prišli čo sa týka peňazí ...keď sa z obyčajného človeka stane boháč a vysmieva sa alebo ponižuje nepriamo človeka zato kde žije, že nemá toľko peňazí ako on , a vlastne v takom aute ešte nesedel v takom podniku určite ešte nebol a smeje sa že aký bezdomovec pribudol na ulicu a ľutuje ľudí čo bývajú v paneláku ...tým chcem napísať že nevadia mi bohatí ľudia nech majú peniaze zdravie, šťastie poznám aj takých čo takéto veci neriešia a vážia si čo majú ale ide o ten princíp zhadzovania druhých

bibbba

"SmajliQa..

Ahoj, uz dlhsie sledujem co tu pises, aj vas ostatnych.. Ja tiez trpim ppp a zacala som chudnut asi pred dvoma rokmi a pol, a teraz som uz na tom ovela lepsie.."

myslim, ze to hovori za vsetko:) ahoj:)

bibbba

smajliQa

dobre, tak nie si bulimicka, ale vyliecena bulimicka... alebo whatever, proste sa mi zdalo, ze prispievas do tych tem, to je jedno.

a dobre, nenapisala si priezvisko, ani cislo ulice, ale napisala si krstne meno plus zaciatocne pismeno prieviska a ulicu si napisala tiez :D si smiesna :D

tu je to anonymne, chod na policiu, ked je zlodejka a nepis hovadiny.

Jane318

Kresťanov nemusím ani ja, to je pravda, ale nie je kresťan ako kresťan.
Skôr mi vadí fanatická viera (a staré babky, ktoré si kupujú miesto v nebi!!!).

martina0222

neznášam ženy, ktoré strácajú svoju dôstojnosť kvôli chlapovi, ktorého údajne milujú. Dožadujú sa lásky plačom, vtierajú sa mu, všetko čo robia, robia kvôli tomu aby sa mu zapáčili, nechajú sa kritizovať a ignorovať, nosia čo ja viem každý deň ten istý červený sveter, lebo jemu sa páči červená farba... a citovo ho vydierajú. Dobre, platí to aj opačne, ale viac prípadov som zažila medzi ženami. Keď sa správajú ako chudery, tak nech sa nečudujú, že chlap ich za chuderu považuje.