facka od manžela...

Príspevok v téme: facka od manžela...
meduskaTN

ako by ste sa zachovali, keď vam manžel da facku...po miernom natahovani sa, drapkaní, kedy ho capnete a on vam vovalí facku a s agresiou v tvári povie...toto uz nerob...kedy vlastne hra prerastie do utoku...uz castejsie doslo k vyhroteným situáciám,kedy sa zahnal na mna-alebo vystartoval po mne...sme manzelia 10 rokov a mame dieta.Planovala som dalsie :(

Heatherka

bingham a nie ? samozrejme ja myslim ,,zeny,, ktore davaju teplo domova, vychovavaju deti, starau sa, staraju sa o manzela a fasnu facku. tak mi povedz, ci ten chlap ma nejaky charakter.

Joo

ste manzelia 10 rokov .... no v tom pripade by som sa ofucala a bola v tomto stave aj mesiac :-D
proste ,nechala by som ho poriadne sa "vydusit" v tej situacii

bingham

ked vidim ako zeny pisu ze ked chlap udrie zenu je bezcharakterny clovek tak mi je normalne zle....

vsetko zalezi od situacie...ja co som drbol tej babe...tak sa jej nikto nezastal ani baby...lebo kazdy vedel ze som urobil dobre...ze to potrebovala..a pomohlo to

deniki

Veď ti dal len facku, o nič nejde! Mne manžel ešte facku nedal, ale si o ňu občas koledujem...Tiež na mňa vyletí, že toto už nerob a blablabla...Buď rada, že ťa nezbil...:-)))

Heatherka

chlap, ktory co i len dvihne riku na zeny je bezcharakterny clovek bez kusku ucty. nervy su nervy, ale muz nema co udriet zenu a uz vobec nie manzelku, priatelku. kebyze na mna dvihne ruku odchadzam a nebavim sa s nim. nech si mlati ine...

macik

ste všetky veľké hrdinky ako vidím,ale nie vždy je jednoduché poveedať " by skončil u mna " ...

ak sa ti to naozaj stalo a vovalil ti normálnu riadnu facku ,za to,že ty si sa s ním len hrala,tak potom je agresívny a nemá všetkých päť pokope,ako môj tiež raz zozúril ,ked som sa s ním naťahovala ..ale zatiaľ mi facku nestrelil ..a keby mi ju strelil,tak mu ju vrátim bez mihnutia oka,aby videl,že sa kurník nebojím !..rat som sa už nanhozahnala,takže ...nechýbalo veľa a dostal by ju,ale zvíťazila moja hrdosť a vôbec všeobecne -moja výchova,ale ..ak by mi ON dal,tak mu ju vrátim..už by som nemala,čo stratiť ..
a to ti dal normálnu facku akože ?a prvýkrát to spravil ????? inak,aký je človek ?