Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

Kachita

Neviem, co sa to so mnou dnes vecer deje. Je mi otrasne. Som na prahu zachvatu,jednym som uz presla.
Fakt mam pocit, ze som na toto sama a nikto nema pocity na zblaznenie ako ja. Je to muka, fakt muka.
Trpnu mi svaly, mam problem ovladat svoje koncatiny, je to des.
A nechapem preco sa mi to deje.
Som v napati, akoby sa malo nieco strasne stat.
Brrrrrrrrrrr

tobi

ahojky...lucia87, diik za povzbudenie)))aj sestricka vravela,ze to nic nieje...len je to dost neprijemne(((ako sa dnes mate? ja otras...zasa chodim na masaze, lebo ma vcera taak seklo, ked som brala maleho na ruky...ale seklo ma medzi lopatkami az na hrudnik-akoby som bola vo zveraku...a mam mensi atak-ale z kavy)))ja kavu nepijem vobec a dala som si 3 v 1...a aj s toho mi je nanic(((tazko sa mi dycha, a bolesti chrnta-no jesne uz mi bolo asi dost dlho dobre...ale urcite to bude aj pocasim, lebo sa ma zmenit...

tatiana26

Miško ty sa ma pýtaš akoby sme v kontakte neboli :) celkom to ide, ale vo štvrtok doktorke poviem, že nie som s vývojom situácie spokojná, že si to inak predstavujem... no uvidíme...

Inari

Ti dam krizu stredneho veku Milos! Ti vravim ze do stredneho veku daleko:)

OK, niet co k tomu vsetkemu dodat

Dnes som bola po predlzenom vikende zas raz v praci, hroza des co sa so mnou dialo (troska stresu a uff myslela som ze sa zblaznim aky priserny pocit na mna vysiel), kazdu zlu myslienku som pracne vytlacala z hlavy. Este stale ma z toho boli, ale to je ta v pohode bolest, taka z vycerpania, uvolnujuca.. Uz je dobre, som doma. Soky pominuli, do zajtrajsich este par hodin, tak sa mozem veselit. Normalne som sa rano pomodlila..po strasne dlhom case..najskor som sa ospravedlnila ze zas len ked som v kasi, ale dufam ze to chape..pomohlo:)

misiak

cute vsetci.
katkaxxx mam sa celkom fajn.akurat raz za cas nejaka panika ze si nieco spravim :) vlastne nielen sebe ale bojim sa ze ublizim aj manzelke :( mimo domu je to fajn. :)
minuly tyzden bol fajn ale raz v noci ma zobudil strach.
po takej noci mam posraty dalsi den ale na dalsi den to bolo ok.
takze tak prebieha moj zivot.ale po pravde sa citim silnejsi po AD uz sa citim uplne ok niekolko dni ale potom sa zas nieco stane,ale je to dobre znamenie k uplnemu vylieceniu :)
este ked si aj to pivo odpustim tak bude fajn.
ale ked mi tak chuti :D:D:D
milos pises rozumne az mi je to divno :)
tanicka ty ako?
ale dnes som nebol na pive,ale s manzelkou na prechadzke a citim sa nejaky nesvoj :D
prerabali sme spalnu a je paradna.len jeden matrac stal 380 euro tak to sa nam musi inak spat :D
ale som spokojny.vsetko je paradne prerobene.
zelam pekny podvecer vsetkym.

lucia87

No Milos, sranda kolko nas tu z Viedne je:-) Jasne, cajik je lepsi napad nez kava, mozeme niekam vybehnut aj s Katkou, ak bude mat zaujem.
Tobi drzim palce na vysetrenie, ak ti to pomoze, pocula som od znamej, ze rektoskopia vraj nie je taka zla ako sa hovori.

tatiana26

No jupííí, Miloško chýbalo mi to tu, tieto tvoje príspevky, vynikoš :) ty kríza stredného veku :D

Čo as mne overilo najlepšie dievčatá a znovu a znovu to tu napíšem - stopnúť hneď prvú negatívnu, stresujúcu myšlienku... vedome to pustiť z hlavy a nerozvíjať ju

tobi

achoojky, zvlastne ako vacsinou prispevkov je mi tak blyzkych...tie pocity, stavy...lucia dobre si to napisala, akoby sme nemali dost inych chorob(problemov) este aj tie uzkosti, ataky nas musia mucit(((tak vam poviem, ze som sa dnes sla objednat na rektoskopiu(ano na toto hnusne a neprijemne vysetrenie) uz som pisala, ze mam problem zo stolicou(abolesti kazde rano) a neviem ci su to hemoroidy...no a sestricka mi povedala,ze to moze byt aj nejaka trhlinka, a toto sa uz riesi chirurgicky((((no a uz som mala cely den zvlastne pocity-strach a uzkost(((ach preco clovek musi zvladat tooolkee problemy...

lucia87

tatiana26, ciastocne mas pravdu. U mna bol ale ten najstresujucejsi faktor zivot s maminou a to som nemohla zmenit, nechat ju len tak. Ked sa jej polepsilo a ja som sa odstahovala do Viedne, som si myslela, ze sa vsetko zlepsi, aj sa mi polepsilo. Ale inak som pozitivne mysliaci clovek, v com som sa ale nezmenila je to, ze mam strasny strach z toho ataku a tak si ho viem potom aj sama vyvolat, napr. ked som sama doma :-( posledny mesiac mavam ale take depresivno-uzkostne stavy a tie si veru sama nevyvolavam. Ach jaj, akoby clovek nemal v tom zivote dost problemov a chorob, este aj takato marha sa musi niekomu nanosit do hlavy:-(

tatiana26

LUCIA hm, je možné, že si vysadila AD, ale nezmenila životný štýl, nenaučila si sa iné spôsoby myslenia a konania, tak sa vraciaš do starých koľají... hovorím to, lebo mne sa to takto stalo...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk