Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

katkaxxx

tobi omylom som klikla pri tvojom mene na "upozornit administratora". si uz treti clovek ktoremu som to omylom spravila, promin :)

katkaxxx

jej baby este nieco som sa vas chcela spytat. myslite ze by mohlo byt nieco pravdive na snoch? verite tomu?mala som totiz zvlastny sen.. snivalo sa mi ze som vosla do obrovskej prednaskovej saly (asi 2000 ludi v nej) a ked som do nej vosla, tak mi zacali tlieskat. a ja som nevedela preco a ani som tomu nevenovala pozornost. snazila som sa z tej saly odist, vysla som uplne hore pomedzi sedadla a z tej saly odisla a viem ze to bolo hladajuc nieco. akoby som mala v mysli nejaku ulohu alebo poslanie ktore som sa prave chystala splnit. zvlastne nie?

katkaxxx

agaven vdaka, uz som sa odhodlala ze tam pojdem. buduci tyzden zajdem urcite k doktorke. a to som nevedela ze tam nieco nastriekaju na znecitlivenie.. dufam ze to nebude az take hrozne. prajem vam dobru noc babulky

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk