Manželova milenka je celkom ako ja

Príspevok v téme: Manželova milenka je celkom ako ja
nerozumiem

za manzela som sa vydala ked bol uz rozvedeny. kazdy mi hovoril, ze jeho byvala manzelka vyzera celkom ako ja. teraz, po piatich rokoch manzelstva si nasiel milenku. a znova je to celkom taky isty typ, dokonca sa aj podobne sprava. som strasne smutna, ze mi je neverny, ale zaroven nechapem, preco si stale hlada rovnake zeny. ved ak chce zmenu, preco sa teda nezoznami s nejakou inou, ako je mozne, ze sa vsetky na seba strasne podobame a mame aj rovnake povahy? co ten chlap vlastne chce? mam s nim dceru, nechcem jej pokazit detstvo, ale najradsej by som od neho odisla.

nerozumiem

prosim ta, o com to pises? napisala som, ze som sa za neho vydala, ked uz bol rozvedeny. uz zil sam asi rok a pol ked sme sa poznali. nikdy by som si nezacala so zenatym muzom. precitaj si co pisem a potom rad.

kafe

No vydať sa za niekoho, kto ešte neni rozvedený sa ani nedá :) Že ty si sa s ním dala dokopy, keď bol ženatý.
Zamyšľaš sa nad hovadinami. Chceš chlapa ako je on? Chceš ho len strpieť vo svojej blízkosti, aby deculo bolo "šťastné"? Tak s ním ži aj naďalej.
Prečo vyhľadáva stále rovnaké ženy, nad tým by sa mal zamýšľať ON. Ale podľa mňa chce svoju prvú manželku a z nejakého iracionálneho dôvodu hľadá ďalej.. aj keď to čo chcel už vlastne našiel. Len na tej vedomej úrovni mu to ešte nedoplo.

annddyxxl

koli detom by som s nim nezostavala pretoze ona bude vidiet ze nieco nieje v poriadku..pochopi to aj ked neskor mozno.treba jej to vysvetlit a porozpravat sa snou ak je v takom veku aby to pochopila a samozrejme neobratit ju proti otcovi..