vyspala som sa s kamaratom a...

Príspevok v téme: vyspala som sa s kamaratom a...
mrzimato

obaja sme boli opiti, nadrzani a chceli sme to.Ja som zasadovy clovek ktory toto nerobi bez lasky a vztahu, ved to bolo aj take nezazivne, stalo sa mi to druhykrat v zivote a po tejto "afere" s nim aj posledny bojim sa, ze sa ten kamaratsky vztah skonci...napisala som mu, ze nad tym rozmyslam a nech je to len medzi nami a on neodpisal...zacinam to lutovat, z mojej strany tam niesu ziadne city a z jeho neviem, myslim si , ze trocha ano, je to nesmierne pekny chlap po ktorom tuzi vela zien no mne je to jedno... mna hneva to, ze touto cestou sa od seba odlucime a prestane si ma vazit... zacal to on, ja by som sa ho ani nedotkla.. zacinam to lutovat.. ako sa mam spravat aby sa to kamaratstvo neskoncilo? Aj ked momentalne nemam potrebu vyhladavat jeho spolocnost nejaky cas, ale nechcem aby sa kamaratstvo skoncilo nadobro..neviem co mam robit ako sa spravat, po tom,ze mi neodpisal sa citim trapne a zacinam mat paranoje, co si asi tak po tomto zacina o mne mysliet... naivna niesom, sladke reci od takehoto cloveka mi maximalne tak polichotia, ale neskocim na ne... hm co dalej

mrzimato

AdamKrt

ake reci? precital si si vobec co som pisala, alebo len nadpis a poslednu vetu...skus sa vyjadrit k veci ked uz tak a nie odveci.. potom tvoj nazor budem skutocne respektoat a radu mozno vyuzijem :)

mrzimato

lolo nezavid :) a v tejto dobe neviem ci ta to prekvapuje,ja som este svetla vynimka, zrejme este stara skola...

magy, mam dost uz nad 20 nenapisem tu presne kolko.. ano som zasadova, ale to nebolo tak, ze ma zmaniupuloval, ja som si plne uvedomovala co robim aj ked mierne pod vplyvom alkoholu a on tiez a rozlucili sme sa s tym, ze jemu so mnou bolo strasne dobre a bla bla bla..ja som mu na to nic nepovedala iba - dakujem, ahoj

a dik za radu, ja to cez sms nejdem ani riesit,ale stve ma, ze sa k tomu nejvyadril napr. neboj sa ostava to medzi nami,nic , ani jedna veta...( tu je to anonymne takze mi je to jedno) a preto mi to zacina vrtat v hlave, nechcem vyhladavat jeho spolocnost teraz, mne by stacila ta jedna veta a teraz to len zbytocne rozpitvavam a rozmyslam o tom... :(

Magy

a co takto sa mu pozriet rovno o oci a vydiskutovat si to nazivo? aspon uvidis v jeho ociach pravdu alebo falos, aky je naozaj kamarat ked sa lame chlieb. cez smsky toto riesit... omg.

ozaj, kolko mas rokov? a o tvojej zasadovosti si tiez myslim svoje... opita-neopita, zasadovy clovek sa dokaze kontrolovat. ty by si zasadova len chcela byt.